התקנת מערכות מחשוב לעסק היא צעד ראשון לייעול עסק קטן כגדול, אבל יש גם המשך, עסק מסועף המעסיק מספר עובדים, גם אם הוא קטן יחסית, חייב מנהל רשת System Admin.

מה תפקידו של מנהל הרשת? שירותי מחשוב מכילים בתוכם תחנות קצה, שרתים, חומת אש, מרכזיות, מצלמות רשת ועוד, אם מתרחשת תקלה באחת הפונקציות צריך לטפל בתקלה, לא כן?! או למשל אם לפעילות השוטפת של העסק יש צורך להפריד בין רשתות או לתחזק את חומת האש והמתגים. ובכלל אם מדובר כבר בעסק גדול יותר בעל סניפים מרוחקים גיאוגרפית וכדומה, כל תקלה – אף הקטנה ביותר, במערכת המחשוב של העסק, יכולה לשבש כמה סניפים ביחד. תחום נוסף בניהול רשתות הוא תחום אבטחת המידע, לאחר הקמת תשתית של אבטחת המידע מי יתפעל נכון את המערך, מי ידאג לבקרה של כל מערך המחשוב? בקיצור, סיפור! לא כאשר יש לכם מנהל רשת מקצועי ומנוסה.
חברת מחשוב לעסקים
System Admin

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

אם אתם חושבים שאתם יכולים להזמין איש מקצוע שיקים לכם רשת מחשבים מקצועית ומערכת אבטחת מידע מעולה, ואחר כך אם תיווצר בעיה תזמינו טכנאי מחשבים – טעיתם בגדול. כל מערכת ממוחשבת בעסק, גם אם מדובר ברשת מחשבים וגם אם מדובר במערכת הבאה לאבטח את רשת המחשבים זקוקה לתמיכה תמידית ורציפה כחלק מתפעול המערכת. הבעיה שגורמת לבעלי עסק להתרשל ממינוי מנהל רשת System Admin היא לפעמים הצורך בהתעסקות עם כמה ספקי תוכנה במקביל, אחד למערכת המחשוב, אחד למערכת האבטחה ואחד לניהול הרשת ועוד ועוד, מה שלוקח זמן ומאמץ רב וגם כישורי גישור ותיאום. אצלנו בנטקור תמצאו הכול תחת קורת גג אחת. מלבד מה שהמקצועיות של נטקור היא מוכחת בשטח. נטקור היא חברה וותיקה ומקצועית המעסיקה עובדים מקצועיים בכל תת תחום ברשתות המחשבים. גם בהקמה מקצועית של רשתות מחשוב ומערכות אבטחת מידע וגם בתחזוקה ותפעול.

למי השירות מתאים?

בואו נסכם, ניהול רשת System Admin הוא צורך חיוני לכל עסק שמשתמש במחשב לצורך העסק. היום, כמו התכנון האדריכלי היורד לפרטי פרטים של תכולת המבנה מבחינה קונסטרוקטיבית, וכל בעל עסק מבין שאי אפשר בלי הדבר הבסיסי הזה, כך גם ההבנה לגבי החיוניות בתפעול שוטף של מערכות המחשוב והאבטחה הולכת ומשתרשת בקרב בעלי המגזר העסקי. היום כשמתכננים הקמת עסק כלשהו באזור גיאוגרפי כלשהו… מכניסים את הוצאות הקמת וניהול הרשת בתוך הוצאות פתיחת העסק הראשוניות ולאחר מכן בהוצאות השוטפות של העסק. ואם כבר הבנה בצורך של הכנסת סעיף המחשוב בהוצאות העסק, ואם כבר מזמינים להצעת מחיר, אז למה לא לקחת את המקצוענים בתחום. אם אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה מקצועי אתם זקוקים גם למנהלי רשת מקצועיים. כדאי לכם לעשות היכרות אתנו…

שותפים עסקיים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן