שירותי מחשב לעסקים IT Services מאפשרים לייעל ולשדרג כל עסק. שירותי המחשוב מוכרים גם בשם שירותי IT לעסקים. הרעיון הוא לשלב את הידע המקצועי של העסק יחד עם היכולות הטכנולוגיות של המחשב בכדי לייעל את תפקוד העסק מול הלקוחות והספקים

שילוב והטמעה של שירותי מחשוב בעסק מצריכים אנשי צוות ברמה גבוהה מבחינת ידע וניסיון. חשוב שחברה שמספקת שירותי IT לעסקים תהיה מקצועית גם בתחומי אבטחת המידע ובניהול רשתות. כך תתאפשר אספקת מענה מושלם לעסקים שחוששים מריגול עסקי ומחדירת גורם זר למידע הארגוני, בעיקר במפעלים ועסקים המסווגים כסודיים או בעלי מוצר המבוסס קוד תוכנה. חברות שירותי המחשוב מספקות פתרונות ברמה טכנולוגית גבוהה והכול בהתאמה אישית לעסק. שירותי IT כוללים בתוכם פתרונות מחשוב, פתרונות גיבוי ופתרונות תקשורת ואבטחת מידע. כל עסק והצרכים המדוייקים שלו. ככל שניתן להשיג את כל השירותים מספק אחד כך השיפור יהיה יותר יעיל ומותאם לעסק. זה מעיד גם על מקצוענות של ספק השירות.

IT Services
IT Services

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

למי השירות מתאים?

למערכות מחשוב מתקדמות תפקיד נוסף והוא מתן הגנה מפני איומים העלולים לסכן את המשך קיומו של העסק. מהם האיומים שבפניהם עומד היום כל עסק? הסכנות והאיומים העומדים באופן תדיר על המחשב של העסק – קטן כגדול, הם: נזקים טכניים (בעיה מקומית במחשב, וירוסים וכו'), נזקים פיזיים (גניבה, הצפה או שריפה), ריגול תעשייתי של חברה מתחרה או בעלי אינטרסנטים אחרים. ככל שהמפגעים משתכללים צריכים הפתרונות נגדם להשתכלל יותר ולהקדים אותם לפחות בצעד אחד. החברה המספקת שירותי מחשוב IT Services צריכה להיות למעשה כל הזמן ביתרון יחסי מול הגופים המנסים לפגוע במערכות מחשב של העסק. לגבי העלות, מערכות המחשוב של היום גמישות מבעבר ובעלות קשת רחבה של פתרונות גם ביחס הכספי לתועלת. נושא אבטחת המידע וגיבוי המידע, תפס בעבר נתח גדול בתקציב השנתי של כל עסק, כיום אנו מדברים על מערכת מחשוב משוכללת ואבטחה ברמה גבוהה במחירים נמוכים ביחס לעבר.

המוצרים המובילים בשוק המחשוב ואבטחת המידע המסייעים לחברת שירותי המחשוב מיוצרים אצל מיטב בתי התוכנה והחומרה בחו"ל. אם כבר רוכשים שירותי מחשוב IT Services לעסק מוטב שגם תוכנות הגיבוי ואמצעי אבטחת המידע יהיו פרי הייצור של החברות המובילות. ואם כבר רוכשים את מוצרי החברות המובילות אין שום סיבה לא לרכוש מהנציגים הרשמיים של אותן חברות מובילות. המחירים לא יקרים יותר והשירות שהם יכולים לתת הוא פי כמה מכל חברה אחרת, יש לחברת המחשוב לינק ישיר לנציגי היצרן בחו"ל. נטקור היא אחת מהחברות האלו, היא מייצגת את החברות הטובות והמובילות בעולם בתחום שירותי המחשוב. נטקור מציעה את שירותיה המקצועיים במחירים אטרקטיביים במיוחד. אה, ועוד משהו ששכחנו לציין – בנטקור צורך בהתחייבות לתקופת התקשרות. נטקור מוכיחה את עצמה כל העת כהכרחית לפעילות השוטפת של הלקוח ומשפרת את ביצועי המערכת וחווית המשתמשים, נטקור היא המובילה בארץ בהתאמת שירותי IT לכל סוגי העסקים. נטקור מביאה ערך מוסף לעסק ואפיקי התייעלות בין אם זה בשיפור ביצועים, אבטחת המידע וגיבויים.

שותפים עסקיים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן