כמעט בכל ארגון בעולם נמצא לפחות מחשב נייח ולפעמים אפילו שניים שלושה, כולל תוספת של שניים שלושה ניידים, לפחות עמדת עבודה אחת לכל עובד… אם אתם לא מתפשרים על מחשב לכל עובד בארגון, וודאי שאין לכם אפשרות להתפשר על מערכת הענן הארגונית.

שירותי ענן זקוקים לתחזוקה שוטפת על ידי אנשי מקצוע מתחום השרתים. מה זה בעצם שירותי ענן Cloud services? שמירת קבצים על המחשב בבית או בעסק וכן שמירת מסמכים נעשית היום כדבר שבשגרה. אולם יש בכך שני בעיות. א. המערכת זקוקה להתערבות אנוש שעלול גם לשכוח כמו למשל ניהול גיבויים. ב. גדילה בצורה יחסית ואין צורך ברכישת משאבים שלא לצורך. לכן יש צורך בשירותי ענן, שירותי ענן מעבירים בעצם את כל הפעילות העסקית של העסק לחוות שרתים מאובטחת, כלומר אבטחת כל המידע כראוי, גיבוי המידע ושיפור ביצועים וחווית המשתמשים על מנת להשפיע באופן חיובי על ביצועי הארגון.

שירותי ענן לחברות
Cloud services

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

למי השירות מתאים?

שירותי ענן Cloud services לעסק זהים במידה מסוימת לאתר אינטרנט, למשל בכך שאפשר להתחבר מכל מקום שיש קליטת אינטרנט ולדפדף בין עמודי האתר, כך גם שירותי ענן לעסקים הם פלטפורמה אינטרנטית, אך היא סגורה, כלומר הגישה אליה היא למורשים בלבד. הפלטפורמה מאפשרת העברת מסמכים ונתונים בין עמדות וסניפים שונים בעסק או כלפי חוץ, ללקוחות וספקים, היא מאפשרת תקשורת זורמת עם לקוחות החברה, וכן עם הנהלת החשבונות של החברה – יתרה מזאת, אם מדובר בהנהלת חשבונות פנימית המועסקת כאגף בעסק, די אם תתנו להם הרשאה לענן והם כבר ישלפו את הנתונים להם הם זקוקים. שירותי ענן מאפשרים לאחסן קבצים ומסמכים ללא הגבלת זיכרון, שירותי ענן מאפשרים גם להתחבר לענן בכל מקום ובכל מקום. כך שבדרך אגב נעשה גם גיבוי לכל נתוני העסק, שכן אם מתרחשת תקלה טכנית במחשבי העסק תוכלו להתחבר מכל מקום אחר.

שירותי ענן מאפשרים להחליף את החומרה של המערכת הממוחשבת בעסק בלא חשש מפגיעה במאגר הידע של החברה. המערכת נמצאת אי שם בחוות שרתים. היא גמישה, אפשר להרחיבה או להצר אותה לפי צרכים משתנים של העסק. שרותי ענן Cloud services מספקים גם רשת של ביטחון המסתמכת על האבטחה המקצועית שמספק ספק שירותי הענן. אצלנו בחברת נטקור תקבלו שירות מקצועי בלתי מתפשר, מחירים אטרקטיביים ופתרון גמיש לכל בעיה. אנו מתמחים בהקמת ותפעול שירותי ענן לעסק וכן אבטחת מידע ובעצם כל פתרונות התקשורת והמחשוב לעסקים. גיבוי ואחסון בענן הם המילים האחרונות בתחום, דברו עם נטקור ויתגלה בפניכם עולם חדש שלא הכרתם, ובטח לא ידעתם שהחיים יכולים להיות כל כך קלים… תוכלו לגשת לנתוני העסק מהבית או אף ממקום החופשה בחו"ל. שירותי ענן נותנים אין סוף אפשרויות לעסק. בעל עסק! הגיע הזמן לצאת מהדיסק און קי…

שותפים עסקיים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן