פתרונות ענן חכמים לעסקים

אם העסק שלכם לא עובד על פתרונות ענן לעסקים אתם צריכים לנהל את מערכת המחשבים בעצמכם, כל בעיה שתתגלה בעסק תצטרכו לפתור בעצמכם, תהיו חשופים לסיכונים של אובדן נתונים וחדירה של תוכנות כופר זדוניות. במגפת הקורונה הצורך לשירותי ענן הפכו להיות הרבה יותר חיוניים, עסקים שהיו מחוברים לפני הקורונה למערכת מחשוב בענן התאוששו מהר יותר. תחשבו, אם היו פארקים ציבוריים שאפשר לצמצם ולהרחיב לפי הפעילות היינו מתפטרים ממצוקת הדיור… פתרונות ענן לעסקים מציעים את אותו רעיון בניהול העסק שלכם, באמצעות שירותי הענן אפשר להרחיב את העסק בשעות שיא ולצמצם אותו בימים שקטים. או למשל אם בעל העסק רוצה לנסות מוצר חדש או שירות חדש שדורש יותר נפח במחשב, הוא פשוט יכול בהקלדה במחשב להגדיל את נפח האחסון ובכל עת יוכל להקטין. פתרונות ענן לעסקים מאפשרות נגישות במהירות גבוהה ובזמינות מקסימלית ויכולת אחסון נתונים ללא הגבלה כמעט. התקשרו כבר עכשיו ל'נטקור'.

חברת מחשוב לעסקים
פתרונות ענן חכמים לעסקים

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

לפעמים בעלי עסקים מרגישים שמשהו בעסק לא זז, הוא דורך במקום ולא מתקדם כמו המתחרה. אם גם אתם מרגישים כך, השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם העסק מחובר לפתרונות מחשוב ענן. אם התשובה היא – לא. כאן טמונה הבעיה וכאן גם טמון הפתרון. שכן מחשוב ללא ענק בעסק הוא בראש ובראשונה לא גמיש, כמו כן זה גורם לעלויות משתנות כל הזמן ללא אפשרות תכנון מראש. חוסר הגמישות מתבטא בכך שאי אפשר לנסות רעיון עסקי חדש ללא עלויות פירוק והרכבה של ציוד מחשוב נוסף כאשר הסיכון לכישלון מרתיע יותר היות והוא יצריך עלויות של פירוק ופינוי הציוד. פתרונות מחשוב ענן אינן רחוקות, הן בהישג ידכם והן כלל לא יקרות. פתרונות מחשוב ענן מאפשרות ניהול יעיל ואפקטיבי של העלויות, ולהתנהל לפי צרכי העסק והשיקולים הרווחיים. כדי לשמוע פרטים נוספים על פתרונות מחשוב ענן התקשרו עכשיו לנטקור.

בימינו, עסק שאינו מחובר לשירותי מחשוב ענן לעסקים משדר חוסר יציבות וחולשה באבטחת המידע. גם אם אתם חוששים מהמעבר ומהטמעת מערכת חדשה בעסק, כל יום שחולף רק יחמיר את המצב. זאת בנוסף ליתרונות העצומים של שירותי מחשוב בענן המאפשרים ניהול עלויות וניהול הקיבולת של המחשבים. שירותי המחשוב בענן מאפשרים הפחתת עלויות שוטפות של העסק ופריון עבודה גבוה יותר. כמו כן המערכת היא בעלת נוחות הפעלה ושליטה מקסימליים, והתועלת הגדולה ביותר שלכם משירותי מחשוב ענן לעסקים היא שתוכלו סוף סוף להתעסק בקידום העסק במקום במערכות המחשבים. תנסו את המערכת, תרגישו תשוקה להמשיך את השירות ולפתור בכך המון בעיות יומיומיות של העסק. וזה לא סתם דיבורים באוויר, מערכת המחשוב מאפשרת התאוששות מהירה מאסון, גיבוי נתוני העסק בתוכנות גיבוי עדכניים, אבטחת מידע ברמה גבוהה מאוד ועוד ועוד. אנו נלווה אתכם משלב אפיון הצרכים וביצוע המעבר ולאחר מכן בתמיכה בשירותי מחשוב ענן לעסקים.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן