שירותי מחשוב

שירותי IT לעסקים כמעטפת מחשוב טכנולוגית

הקדמה הטכנולוגית במחשוב ודיגיטל בעשור האחרון הביאה לשינויים עולמיים דרמטיים ולתמורות במגוון תחומי חיינו והפכו אותם למרכיב חיוני והכרחי בניהול העסק ובמערכות המחשוב והתקשורת בו.

השם הכולל לאותם פתרונות מחשוב עסקיים הוא שירותי IT לעסקים, בקיצור מאנגלית: information technology. מדובר על תחום הכולל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומגוונות אשר דרושות לפעולה תקינה של העסק. השימוש במידע כמרכיב מרכזי שעשוי להיות רגשי, הופך את הצורך לביצוע פעולות בצורה בטוחה ויעילה. עסקים אשר אינם משקיעים בתחום שירותי IT לעסקים, עשויים למצוא את עצמם נשארים הרחק מאחור.

שירותי IT יעלים לעסקים

עסקים יעילים לא מבזבזים את הזמן על דברים שלא מייצרים להם ערך. מלבד השקעה בפרסום או בשיווק, גם שירותי it לעסקים יכולים להפוך את העסק ליעיל יותר וטוב יותר. כל זאת, מכיוון שלשירותים הללו יש ערך מוסף משמעותי, עבור טווח ניכר של פעילות עסקית. ללא ספק, על ידי ניהול רשתות תקשורת בצורה טובה יותר, העסק עושה שימוש במשאביו טוב יותר. רשתות המחשבים והטלפוניה עובדים יעיל בשביל העסק וחוסכים זמן עבודה יקר וגישה מיטבית ללקוחות ולסביבה העסקית בכלל.

נטקור: מובילה בשירותי מחשוב לעסקים

שירותי IT לעסקים מהווים בסיס לכל פעילות עסקית וארגונית בכל רחבי העולם. חשוב להתבונן על שירותי מחשוב בראייה כוללת ולהבין כי מערכות המחשוב מהוות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מפעילות יעילה של העסק בתחומי כוח אדם, ליבת העסק, הנהלה וכן כיחידה ייעודית התורמת לשדרוג הפעילות העסקית וממנפת אותה.

ללא קשר לתחום העסק או גודלו, כל יזם ובעל חברה זקוק למערכת ממוחשבת למגוון צרכים וייעודים. שירותי IT לעסקים מספקים אפשרויות לשימוש בטכנולוגיות מידע – IT, מדובר בתחום אשר לא ניתן לפעול כיום בלעדיו בעולם העסקים והוא חייב להיות כלול בתקציב, בהגדרות ובמטרות של ניהול העסק.

מערכות מחשוב מהוות כיום חלק בלתי נפרד ומרכיב מרכזי בעל עסק, מוסד או ארגון, שירותי IT לעסקים מהווים מפתח לניהול וביצוע העבודה השוטפת בצורה יעילה וכזו אשר אינה משתבשת או נפגעת כתוצאה מתקלות שעלולות להתרחש מפעם לפעם.

שירותי IT לעסקים לאבטחת מידע, גיבויים ויעילות שוטפת

אם פעם היה צריך להשקיע זמן וכסף לצורך גיבוי של מידע עיסקי ונתונים, גיבוי של אתרים וכיוצא בזה, שירותי it לעסקים מאפשרים לעשות זאת טוב, נכון, מהיר וחסכוני יותר. גיבוי בענן שומר על כל הנתונים והמידע. אבטחה מיטבית ושירותי גיבוי על פי פרוטוקולים הדרושים ללקוח העסקי. חברת it שמציע גם ניהול רשתות ואבטחת מידע מאפשר לסגור את כל הקצוות ולמנוע פגיעה בתשתית העסקית, במסדי הנתונים ובכל המידע הסודי, שאסור שיגיע לידיים הלא נכונות. נטקור פתרונות תקשורת בע"מ מתמחים במתן שירותי it לעסקים, בצורה יעילה, נכונה עסקית, זמינה ובעלות הוגנת. טכנולוגיות יעילות ופתרונות תקשורת מהשורה הראשונה, התאמה מלאה לצרכי הלקוח. על רקע האיומים והסיכונים הניצבים מול מערכות המחשוב, הרי שיש לנקוט בפעולות מניעה והגנה בעזרת כלים המבטיחים את תקינות פעולת מערכות המחשוב. שירותי IT לעסקים מספקים מענה לאבטחה של מידע ולהקטנת סיכונים מול מגוון איומים הפועלים על מערכות ממוחשבות בהם וירוסים, אמצעי רוגלות, נזקים פיזיים וטכניים וזאת בעזרת גיבוי וכלים טכניים ומקצועיים המבטיחים לעסק התנהלות בטוחה החיונית לפעילות השוטפת של העסק.

מסלולי השירות של נטקור

אנחנו נמצאים כאן לסייע לכם בעבודה רציפה, ביצועים מיטביים ולהעניק לחברתכם כלים חשובים לייעול ולחסכון בעסק. אנו מבינים שלכל עסק וארגון יש את הצרכים המיוחדים שלו, ולכן אנו מציעים מגוון חבילות שירות … אז מה מתאים לכם?

Artboard 15

חבילת פרימיום +

החבילה הכוללת המעניקה לכם שקט תעשייתי פלוס: שרותי מוקד לטובת מערך השרתים ומשתמשי הקצה, תחזוקה מונעת ויזומה למערך השרתים, הגיבויים ואבטחת המידע ( כולל הקצאת מנהל אבטחת מידע לאתר), כתיבת נהלים ואכיפתם, ניטור הרשת וטיפול בבעיות תקשורת, אבטחת מידע ותמיכה בספקי תוכנה צד שלישי.
Artboard 14

חבילת פרימיום

החבילה המעניקה לכם שקט תעשייתי : שרותי מוקד תמיכה עבור משתמשי הארגון, תחזוקה שוטפת ומונעת למערך השרתים והתקשורת, מעקב אחר מערך גיבוי המידע הארגוני, ניטור הרשת וטיפול בבעיות תקשורת. התמיכה והשירות נעשים על ידי צוות טכני מקצועי בעל הסמכות, ניסיון רב שנים ותודעת שרות גבוהה.
Artboard 16

מוקד תמיכה

צריכים תמיכה טכנית מרחוק? לשירותכם מוקד תמיכה המאוייש באנשי מקצוע בעלי ותק רב שנים ותודעת שרות גבוהה וזאת לטובת טיפול בקריאות השרות של משתמשי הארגון וכן לתחזוקת מערך השרתים והתקשורת הארגוניים. המוקד מטפל על פי דרישת לקוח בשינויים הנדרשים מעת לעת על ידי ספקי תוכנה צד שלישי.
Artboard 17

בנק שעות

גם מוקד תמיכה טכנית וגם שירות טכנאי בבנק שעות לפי דרישה. השירות כולל: ביקורי טכנאי באתר הלקוח / בחוות השרתים על פי הנחיית לקוח ומוקד תמיכה לטובת משתמשי הקצה, טיפול ותחזוקת תחנות העבודה, מעקב אחר מערך הגיבויים ומערך אבטחת המידע ( ללא תחזוקה מונעת אלא לפי דרישת לקוח).
Artboard 18

שירותי אבטחת מידע

שירותי אבטחת המידע כוללים את ניטור הרשת ומערך המחשוב הארגוני, ייעוץ וליווי הארגון בשילוב מערכות צד שלישי, כתיבת נהלים ואכיפתם, יישום המלצות ודרישות רגולטוריות, ביצוע סקר סיכונים, ביצוע מבדקי חדירה, הפרדת רשתות, הדרכות מודעות עובדים ועוד. אנשי המקצוע בחברה בעלי הסמכות וותק רב שנים.

פועלים נכון יותר בזמינות מירבית

טכנולוגיית המידע מאפשרת לעסקים שרוצים בכך, לפעול נכון יותר וטוב. יותר עסקים יכולים להיות זמינים יותר עבור הלקוח, למכור יותר ולהפיק יותר מכל שעת עבודה. בעזרת מרכזיה לעסקים, למשל, אפשר להוציא יותר שיחות מכירה ולקבל יותר פניות מלקוחות. כך, לא מאבדים לקוחות שמרגישים חוסר זמינות.

שירותי it לעסקים שחוסכים משאבים

בנוסף, משאבים כמו שרתים וירטואליים חוסכים המון משאבים אחרים. כך למשל לא צריך להשקיע הון תועפות בהקמת חדרי שרתים. לא צריך לתחזק שרתים ולא צריך להעסיק טכנאים או להזמין שירות יקר. אלה שרתים שעומדים לרשות העסק בדיוק בכמות שצריכים ומתי שצריכים. אם העסק גדל, אפשר להגדיל את השימוש בשרתים בלי שצריך להיכנס להוצאות יקרות של שדרוג חדר השרתים.

פתרונות תקשורת ואינטגרציה מקצועיים

חברת נטקור פתרונות תקשורת מתמחה בתחום האינטגרציה ומציעה סל של שירותי IT לעסקים הכוללים אפיון, ייעוץ, תכנון וליווי של פרויקטים, תוך הטמעת פתרונות תקשורת ותמיכה בפעילות השוטפת. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מתקדמים באיכות ובמקצועיות ללא פשרות ודואגים ליישמם ולעדכנם באופן שוטף.

פתרונות נוספים מבית נטקור

Artboard 8

פתרונות ענן

Artboard 9

אבטחת מידע

Artboard 10

מרכזיה לעסקים

Artboard 11

תשתיות מחשוב

Artboard 12

מערכות מתח נמוך