לכל מחשב צריך שתהיה מערכת מאחוריו – כונן שיכיל את החומר הרב מאוחסן במחשב, החידוש של מחשוב ענן (Cloud Solutions) הוא שהמחשב לא מחובר למערכת שהיא בדרך כלל שרת או אחסון כלשהו עם חיבור פיזי, ולא זו בלבד, אלא היא נמצאת במרחק – ב'ענן'.

בעסק שבו מופעלת מערכת ענן רואים רק את ציוד הקצה, כל השאר מאוחסן בענן. בעזרת טכנולוגיית ה'ענן' ניתן להעביר פעילות חלקית או מלאה של כל עסק למחשוב ענן. כך יוכל העסק להתמקד יותר בהענקת שירות ללקוחותיו ולהשקיע את מרב המשאבים והמאמצים במוצר או השירות שהוא אמור לספק או לייצר. צד נוסף הוא פתרונות ענן לעסקים המאפשרים לשפר ולהקל את דרישות העסק מעובדיו. פתרונות ענן מאפשרים להפעיל מרחוק צוות של עובדים ולאפשר לכל אחת ואחד מהם לעבוד במקום שנוח להם כגון בבית, במסעדה וכו' ולהיות מחוברים יחד דרך אינטרנט מאובטח לענן, בלי לחשוש מדליפת מידע או מחדירה של גורם זר למידע של החברה.
שירותי ענן לעסקים
Cloud Solutions

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

למי השירות מתאים?

כיום כל סוגי העסקים משתמשים בענן. החל מעורכי דין ורואי חשבון ועד לרשויות ומוסדות רפואה. פתרונות ענן לעסקים (Cloud Solutions) מאפשרים לעסק להקים מערכת CRM או שירותי בסיסי נתונים על גבי הענן –המשתמשים חשופים למידע אבל הנתונים מאוחסנים במערכת הנמצאת בענן מאובטח. פתרונות הענן מאפשרים לחברה לבנות גם שירותי דואר אלקטרוני פרטי של החברה היושב על שרתי הענן. אחד היתרונות הבולטים של אחסון בענן הוא העובדה שהחברה או בעל העסק יכולים להיות גמישים ודינאמיים בקניית שטח אחסון. כאשר העסק גדל מרחיבים את השטח וכאשר אין צורך מצמצמים את השטח לפי הצורך. זה דומה לחברה העוסקת בהשכרת שטחי אחסון לוגיסטיים, שיכולה להיות גמישה בגודל השטח המושכר, מכיוון שכאשר שוכר אחד מצמצם את השטח היא יכולה לסמוך על כך שייתכן וחברה אחרת תזדקק דווקא להרחבה. ריבוי הלקוחות שיש לחברה והשוני בין הצרכים שלהם מאפשר להם להתגמש.

יתרון משמעותי נוסף הוא אבטחת המידע. שכן בניגוד למה שאנשים נוטים לחשוב, מידע המאוחסן בענן הוא מידע שפחות ניתן להתחקות אחריו ולפרוץ אותו. זאת בתנאי שהחברה המאחסנת משקיעה משאבים בתחום זה. לאור העובדה שיכולות ההשקעה באבטחת המידע של חברה שכזו, היא הרבה יותר גבוהה מאשר כל עסק שמחשוב הוא לא עיקר העיסוק שלו. פתרונות אחסון בענן (Cloud Solutions) פורסים גם רשת ביטחון מפני שריפה, הצפה או שוד העלולים לפגוע פיזית בשרתי החברה, בעיה שנחסכת מלכתחילה כאשר בסיס המידע אינו באתר הלקוח כלל. בהודעות דואר אלקטרוני שאתם מקבלים תוכלו לראות בעצמכם, כי כל ארגון שמעט מכבד את עצמו משתמש בשירותי דוא"ל בענן. ואם כבר פונים לחברה המספקת פתרונות ענן פנו לחברה מקצועית ומומחית. חברת נטקור היא בדיוק החברה המקצועית שאתם צריכים לעסק שלכם. אנו בנטקור נותנים פתרונות ענן, כמו חומת אש, שולחן עבודה בענן, אחסון בענן, גיבוי בענן, התאוששות מאסון ושרת ייצור בענן.

שותפים עסקיים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן