תשתיות ענן – יעיפו את העסק שלכם לעננים!

העולם שואף יותר ויותר להתייעלות בכל תחום שהוא, כל בית עסק שרוצה להישאר מעודכן נדרש מעת לעת לרכוש רישוי ועידכוני תוכנות לעסק, אחת הבעיות הנפוצות של בתי עסק עם מספר עובדים היא הצורך ברכישת רישיון מקורי לכל עמדת מחשב ואז נוצרות שתי בעיות, הראשונה הינה המעקב אחר רישום מצאי הרישיונות, השניה היא שלעיתים מספר העובדים קטן (לדוגמא מגזר התיירות אשר הינו עסק עונתי) ואם הרישוי כבר נרכש העסק רושם בזבוז כספי. דבר נוסף המקבל ביטוי חזק בזמן האחרון, הוא שיתוף נתונים וחומר משרדי לעובדים הנמצאים במקום מרוחק מבית העסק. 

כך מעסיקים את העובדים בביתם ללא השקעה גדולה

לנו בנטקור יש פתרון לשתי הציפורים במכה אחת, Terminal Server הוא פתרון אידיאלי לבעיות רבות, ביניהן הבעיות שנמנו בתחילת המאמר. שרת טרמינל (Terminal Server) הינו שרת אליו מחוברות תחנות הקצה – עליו נמצא החומר והתוכנות של המשתמשים – העובדים של בית העסק, שרת הטרמינל מריץ את התוכנה והחומר הנדרשים אל כל משתמש קצה, ובכך חוסך בעלויות מצד אחד ומאידך מפשט תהליכי פתיחת סניפים רבים וחיבור עובדים מבוזרים וחוסך את הצורך בהשקעה גדולה של ציוד. 

סניפים רבים שולחן עבודה אחד

שרת טרמינל מאפשר לכל העובדים הנמצאים פיזית בבית העסק או בכל מקום אחר, המחוברים לעסק ברוחב פס קצר, לקבל שולחן עבודה זהה וכל הדרוש להם לצורך עבודתם. לדוגמא מחלקת הנהלת חשבונות שחלק מהעובדים עובדים בביתם, השרת מאפשר לכל העובדים להשתמש בתוכנת הנהלת החשבונות במחשב הביתי בעת החיבור לטרמינל ועבודה ישירה על השרת. השרת חוסך בצורך של התקנת התוכנה על כל מחשב בנפרד, ובאמצעותו יכולים כל משתמשי הקצה להשתמש באותה תוכנה בו זמנית ללא הפרעה, כמובן כל אחד עם שם המשתמש והסיסמא שלו.  

IT SECURE – חיסכון בעובדי IT ומידע מאובטח

בשימוש בשרת טרמינל חוסכים גם בהעסקת עובדי IT. יתרון בולט נוסף של תשתיות ענן בשרת טרמינל הוא שמירה על הידע הארגוני הן מאיבוד מידע והן מניעה של זליגת ידע מחוץ לארגון. עסק בצמיחה המשתמש בשרת וירטואלי אינו צריך לרכוש חומרה נוספת בכל צמיחה מזערית, הוא יכול בכל עת להגדיל את זיכרון השרת ושטח הדיסק במידה הדרושה באמצעות שיחת טלפון אחת ובמרבית המקרים אף ללא השבתת המערכת בעסק.  

ממשק ניהול ידידותי

שימוש בתשתיות ענן חוסך בעלויות תחזוקה, חשמל, שטח, תחזוקת מיזוג , חידוש אחריות לשרתים ישנים, משאב אנושי וכסף. שרת וירטואלי מספק לעסק מערך אחסון יעיל ובטוח ויכול גם לשמש כרשת תקשורת פרטית. אנו בנטקור מקימים תשתיות ענן ושרתי טרמינל תוך מספר שעות עבודה. הלקוח – בעל העסק מקבל ממשק ניהול ידידותי וקל לשימוש, דרכו הוא יוכל לשלוט על פעולת הגיבוי של הנתונים (שבפועל יהיו מגובים בחוות השרתים אצלנו) ויישומי ניהול נוספים.

חוות שרתים בפריסה עולמית

השרת עושה שימוש במשאבי המעבד (CPU), משאבי זיכרון ה-RAM, ובכרטיס הרשת. והוא מבוסס על תשתיות ענן (לעומת תשתית LAN מקומית), הוא ממוקם בחוות שרתים הממוקמות במקומות שונים בארץ ובעולם. מה עוד ניתן לספק יחד עם שרת ענן: שירותי תוכנה בענן, דוא"ל בענן וכן שירותי טלפוניה בענן.

סיכום היתרונות של שירותי הענן: 

  • אין צורך ברכישת חומרה. 
  • אין מגבלות אחסון מידע. 
  • אין צורך ברכישת רישוי לכל משתמש קצה. 
  • ניתן לשדרג ולהרחיב בכל רגע נתון. 
  • חיסכון בהשקעה בהקמה ובהתרחבות העסק. 
  • חיסכון בעלויות תחזוקה, חשמל, שטח, משאבים וכסף.

תשתית ענן – תשתית שניתן לבנות עליה…

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

שירותי אחסון בענן
מידע מקצועי

System Services

מערכות מחשוב מונעות את כל הפרוצדורה וזה בדיוק מה שאנו עושים בנטקור. אנו נותנים שירותי מחשוב System Services עסקי לעסקים וארגונים רבים שירותי מחשוב מתקדמים

קרא עוד »
מנהל אבטחת מידע
מידע מקצועי

מנהל אבטחת מידע

אם אתם צריכים תמיכה לשרתים או עזרה טכנית עם תמיכה מרחוק לשרתים או משתמשי הקצה בארגון או תמיכה וניהול אבטחת מידע לעסק שלכם פנו למוקד

קרא עוד »
מוקד שרות למחשבים
מידע מקצועי

מוקד שרות למחשבים

נטקור מפעילה מוקד שרות למחשבים להענקת שירותי תיקונים של שרתים מרחוק. שירות מקצועי, מהיר ע"י צוות התמיכה הטכנית שלנו

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן