שירותי מחשוב לעסק

שירותי מחשוב 

אין עסקים שפועלים היום ללא שירותי מחשוב מתקדמים. כל ההתנהלות העסקית מתבצעת באמצעות תוכנות שונות במחשב ולכן דחקו מזמן הצידה את כל השיטות הישנות שכללו ניירת, מכונות חישוב ואמצעים אחרים שכבר אינם בנמצא במשרדים החדשניים. כדי שכל מערך המחשוב יפעל כיאות על כל רבדיו, ההמלצה היא לשכור את שירותיה של חברת מחשוב מקצועית ביותר, אשר מעניקה שירותי מחשוב ללקוחותיה באמצעות עובדים מיומנים. הם מכירים לעומק את כל התחומים הנדרשים הקשורים לחומרה, תוכנה, שירותי ענן, תיקון תקלות, טיפול במערך התקשורת ועוד. 

אחד היתרונות המהותיים של עבודה עם חברה אחת אשר מעניקה שירותי מחשוב כוללים היא בכך שהם אחראים על כל נושא זה באופן מוחלט ולכן כאשר יש צורך בטיפול במערכות, בתוספות מסוימות או בטיפול בתקלה, כל הנושאים הללו מופנים אליהם. הם דואגים לכך שאיש המקצוע שלהם שהוא מומחה בתחום הנדרש יטפל בכך ויעדכן את הגורם הרלוונטי במערכת על הפעולות שבוצעו. אם לדוגמה החברה החליטה שהיא פותחת חנות אינטרנטית  , יבוצע סיעור מוחות עם אנשי המחשוב ובהתאם לכך הם יטפלו בנושאים שהם בתחום אחריותם כמו לדוגמה כל נושא אבטחת המידע לאור השימוש הצפוי בכרטיסי אשראי על פי התקן הבין לאומי בנושא זה, כדי להעניק ללקוח את מירב ההגנה. 

שירותי מחשוב מרחוק 

בעבר בכל פעם שהייתה תקלה במערך המחשוב, אנשי שירותי מחשוב הגיעו למשרד כדי לטפל בתקלה. כיוון שיש תקלות אצל לקוחות רבים, התוצאה בפועל הייתה שלעיתים העובדים המתינו פרקי זמן ארוכים עד שהגיעו הטכנאים ולאורך כל השעות הללו הם לא הצליחו לעבוד. מדובר במצב בעייתי שיוצר נזק כלכלי בכל חברה, בזבוז שעות עבודה ואי מתן מענה ללקוחות החברה.

היום הדברים הם הרבה יותר פשוטים. באמצעות תוכנות ייעודיות הטכנאי שנמצא במשרדי חברת המחשוב או בביתו, מתחבר לשרת המרכזי או לעמדות מחשב ספציפיות, משתלט מרחוק ומבצע את הפעולות הנדרשות כדי לפתור את התקלה. במקרים רבים בדרך זו העובדים יכולים לחזור לעבודה תוך פרק זמן קצר ואין כל צורך שעובדי המחשוב יגיעו אליהם. זוהי שיטה יעילה ביותר ולכן היא מתבצעת בכל עת. 

גיבוי בענן 

אחד הנושאים האקוטיים בכל עסק הוא הגיבויים וזאת למקרה שעקב תקלה רוחבית, הנתונים של כל מה שקורה בעסק ייעלמו. כך לא יהיה מידע לגבי הלקוחות, פיננסים, נושאים לוגיסטיים כמו משלוחים, מלאי במחסנים ועוד. לכן קיימת חשיבות עליונה להימצאותו של שרת גיבויים מתוחכם על ענן אשר יבצע גיבויים כל הזמן ובמידת הצורך אפשר יהיה לשלוף את הנתונים. 

תחזוקה של המערכות 

חברה המעניקה שירותי מחשוב דואגת לבצע אצל כל לקוח טיפולים שוטפים ובדיקות כדי לוודא שכל המערכות עובדות באופן תקין. מרכז הבקרה והשליטה עוקב אחר הפעולות של השרתים כדי לוודא שיש בהם די קיבולת ובמידת הצורך הטכנאים ממליצים על הרחבה של הזיכרון, או רכישת שרת נוסף כדי להתאים את הצורך מבעוד מועד. 

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

ניהול רשתות ואבטחת מידע
מידע מקצועי

ניהול רשתות ואבטחת מידע

ניהול רשתות ואבטחת מידע הוא פתרון וצורך הכרחי לכל עסק כמעט. כמו התקנת נקודות חשמל בעסק, כך נחיצות הקמת רשתות מידע ואבטחת מידע לעסקים רבים.

קרא עוד »
שירותי מחשוב עסקי
מידע מקצועי

שירותי מחשוב עסקי

שירותי מחשוב עסקי, אנו בנטקור גאים להציג בפניכם את שירותי המחשוב המתקדמים שלנו. מה שמתחיל בהקמת תשתיות תקשורת לעסקים, ממשיך בשירותי מחשוב למוסדות וארגונים והענקת

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן