למה אבטחת מידע וסייבר כל כך חשובה לעסק כיום, ואיך בוחרים ספק?

היום נחדש לכם דבר מה, יש הרבה שחוששים להוציא את המידע הארגוני לענן חיצוני כי הם חוששים מזליגת מידע עסקי. אז יש לנו בשבילכם בשורה – בשימוש בשירותי גיבוי ואחסון לענן המידע עובר הצפנה ואז מועבר לענן בצורה מוגנת. ספק הגיבוי משקיע הון רב כדי להגן על המידע, יש לו יותר מוטיבציה לכך וגם את האפשרות הכלכלית. מעבר לכך, ספק של שירות חברת אבטחת מידע והגנה מתוכנות ריגול מקפיד להתעדכן כל הזמן. כי האנטי וירוס שהתקנתם אתמול במחשב שלכם כבר פחות רלוונטי היום, הווירוס עבר 'מוטציה'…

אבטחת מידע ביתי

אבטחת מידע מורכבת מהרבה נושאים: תקני האבטחה, תכנות, הצפנה ואימות, אתיקה בנושא סייבר ועוד. אך נגדיר במילים פשוטות, עבודה מאובטחת בענן חיצוני וגיבוי בענן זה משהו כמו גוגל דרייב ודומיו, קבצים המאוחסנים שם יכולים להיפתח על ידי בעל הקובץ או מי שהקובץ נשלח אליו, ולהעבור עריכה בכל מקום בעולם כמעט, וגם אם ביתכם ייהרס כליל חלילה הם יעמדו ויחכו לנו אי שם. אלא שגוגל דרייב מתאים יותר לשימוש ביתי. לשימוש מסחרי יש צורך בייעוץ מקצועי של חברת אבטחת מידע וסייבר ומספקת שירותי תחזוקה שוטפים.

סיפור מהעננים

בגיבוי עסקי, הדרך הבטוחה ביותר כיום היא לאחסן את המידע ולהעביר את כל פעילות העסק לענן. נשמע אולי מעט אבסורדי שזה הכי בטוח, אבל זה ממש כך! ובלבד שהגיבוי יהיה מנוהל! אך לא כל עסק חייב לעבור לענן מלא, יש עסקים שיכולים להסתפק בשירותי ענן למחצה. מה כולל שירות של אבטחת מידע וסייבר? השירות כולל הגנה על מערך השרתים ועמדות הקצה, הפרדת רשתות לדוגמא מרכזיית הטלפון, , הגנה מפני החדרת תוכנת כופר, ואף הגנה על המכשירים הניידים והטאבלטים של העסק.

למידע נוסף מוזמנים ליצור עם צוות המומחים באבטחת מידע של נטקור קשר ונשמח לעזור לכם

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

מידע מקצועי

שירותי ענן לעסק

שירותי ענן לעסק מגדירה אפשרות של אחסון תשתית וגיבוי מידע ב"ענן" ווירטואלי אשר פיזית נמצא בחוות שרתים. בניגוד לדרך המסורתית והמוכרת של אחסון בשרת המקומי.

קרא עוד »
מידע מקצועי

קבלן תשתיות תקשורת

קבלן תשתיות תקשורת הוא האיש מקצוע החשוב שלכם כשאתם מקימים את העסק. זה מה דבר שכל עסק צריך כדי 'להיות בעסקים' ולא להישאר מאחור, העסק

קרא עוד »
ניהול רשתות ואבטחת מידע
מידע מקצועי

ניהול רשתות ואבטחת מידע

ניהול רשתות ואבטחת מידע הוא פתרון וצורך הכרחי לכל עסק כמעט. כמו התקנת נקודות חשמל בעסק, כך נחיצות הקמת רשתות מידע ואבטחת מידע לעסקים רבים.

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
דילוג לתוכן