הקמת תשתיות תקשורת

אנו בנטקור גאים להציג בפניכם את שירותי הקמת תשתיות תקשורת לצד שירותי המחשוב המתקדמים שלנו. מה שמתחיל בהקמת תשתיות תקשורת לעסקים, ממשיך בשירותי מחשוב למוסדות וארגונים והענקת פתרונות מחשוב באופן שוטף ובזמינות גבוהה.

הקמת תשתיות תקשורת (לחברות ועסקים גדולים) מקצועיות ואיכותיות הן מהפרמטרים החשובים להצלחה של העסק. תשתיות התקשורת אחראיות הן על התקשורת מחוץ לארגון והן על התקשורת הפנים ארגונית. גם המרכזייה הטלפונית של העסק, המדפסות, מצלמות האבטחה ועוד מחוברות לתשתיות התקשורת של החברה. הטמעת תשתית תקשורת נכונה בחברה משדרגת את החברה ואת האפשרויות שלה לייעל את פעילות העסק ולשפר את הביצועים. הקמת תשתיות תקשורת (לחברות ועסקים) צריכה להיעשות רק באמצעות חברה מקצועית ובעלת ידע וניסיון. אנו מעניקים שירותי הקמת תשתיות תקשורת וכן שירותי תחזוקה שוטפת ומונעת. אם הקמתם חברה, הגדלתם את העסק או העברתם את העסק למקום חדש אנו נשמח להקים לכם את התשתיות מא' עד ת', החל משלב התכנון והגדרת המאפיינים ועד לסיום בניית תשתיות איכותיות, ובהמשך אם תרצו, תחזוקה שוטפת של התשתיות. נטקור – חברת שירותי מחשוב לעסקים המובילה בישראל

הקמת תשתיות תקשורת
הקמת תשתיות תקשורת

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

כל ארגון או עסק פרטי וציבורי חייב היום לעבוד עם מערכות מחשוב מתקדמות, כל ארגון ועסק מחזיק היום בידע ייחודי שהוא חייב לשמר וזאת ניתן לעשות רק באמצעות שירותי מחשוב עסקי. שירותי מחשוב עסקי זה לא רק הקמת מערך המחשוב, אלא זה דורש תחזוקה ותפעול שוטף ומונע. שירותי מחשוב מאפשרים גם להעניק שירות יותר טוב ללקוחות ולספקי החברה. בעזרת מערכת מחשוב יעילה ניתן כיום לקדם דברים ולקצר תהליכים שבעבר ארכו זמן רב, ועוד יותר מכך, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות מתאפשר לתת שירותים רבים מרחוק ללא צורך בהגעה פיזית ובזבוז זמן יקר. בעזרת מערכות מחשוב ניתן להנפיק חשבוניות דיגיטליות ולחסוך את הצורך בהדפסה, ביול ושליחת החשבוניות ללקוחות. אנו מעניקים שירותי מחשוב עסקי לארגונים ועסקים רבים משלב ההקמה של מערך המחשוב המתקדם ביותר והן תמיכה בתחזוקה שוטפת של המערכת ומתן שרות מונע. כך שבמקום שהארגון או העסק יבזבז משאבי כוח אדם לצורך תחזוקת המערכת, אנו עושים זאת באופן מקצועי באמצעות מערך השרות שלנו.

כשיש צורך בפתרונות מחשוב לעסקים הכוונה היא לייעל ולשפר ביצועים, לגבות ולאבטח את המידע בארגון, ניתן לייצר פתרונות תוך כדי תנועה במהלך העבודה השוטפת של העסק, וכן בעת מתן תחזוקה שוטפת ומונעת, טיפול בשרתי העסק,גיבוי המידע, אבטחת מידע ועוד. פתרונות מחשוב לעסקים דורשות תמיד יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. לשם כך עדיף להשתמש בחברה חיצונית אשר לה עובדים בעלי ניסיון מקצועי רב שנים ובעלי הסמכות מקצועיות, ידע רב ויצירתיות. חברות אשר תחום התמחותן הוא מתן פתרונות מחשוב לעסקים בונות תוכנית שנתית למעקב ובקרה אחר תפקוד המערכת ופגישות סדירות עם מנהלי העסק, וזאת מעבר לטיפול בקריאות שרות שוטפות אשר קורות מעת לעת. אם נאמר זאת בקיצור: פתרונות מחשוב כוללים תחזוקה מונעת ושוטפת של השרתים, עמדות העבודה, מניעה וטיפול בתקלות ואבטחת המידע הארגוני. אנו בנטקור מעניקים פתרונות מחשוב לעסקים ומגייסים לצורך כך אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בעלי ניסיון רב והסמכות מקצועיות ושמים דגש על זמינות ומתן שרות אדיב ויעיל.

שותפים עסקיים

הקמת תשתיות תקשורת

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן