כל פתרונות המחשוב לעסק שלך במקום אחד

מגוון פתרונות עבור עסקים לשיפור וייעול מערכות המחשוב והתקשורת הארגוניות

לתיאום פגישת יעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות:

שירותי מחשוב

"מעטפת המחשוב המקצועית לעסק שלך"

שירותי מחשוב לעסקים מהווים כיום בסיס לכל פעילות עסקית וארגונית ברחבי העולם. בעולם הטכנולוגי של ימינו מערכות המחשוב מהוות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מפעילות יעילה של העסק בשכבות כוח האדם , ההנהלה והייצור. המערכת מהווה את ליבת העסק. בעלי עסקים שאינם משקיעים בשירותי IT ימצאו את עצמם הרחק מאחור. בגדול, שירותי IT לעסקים זה להפוך את רשתות המחשבים, הטלפוניה ובקרות העסק שיעבדו באופן יעיל בשביל העסק. ולכן, שירותי IT חייבים להיות כלולים בסעיפי התקציב של ניהול העסק."

פתרונות ענן

תשתית בענן פרטי ובלעדי שמייעל את המערכת

ענן פרטי המעוצב באופן בלעדי עבורכם, מותאם לצרכי העסק שלכם בצורה מדויקת ומאפשר סביבת עבודה וירטואלית מוכרת ויעילה. מכיוון שסביבת העבודה היא פרטית, לא נוצר עומס המאט את העבודה על ידי משתמשים אחרים (כפי שעלול לקרות בענן ציבורי). המעבר והשימוש בשירותי ענן שמתאימים לצרכים העסקיים שלכם יבטיחו לכם מערכת מחשוב בעלת הפעלה מהירה, שקטה, זמינות, יציבות וביצועים מיטביים."

מרכזייה לעסקים של AVAYA

המערכת שמצמיחה את העסק IP OFFICE

גם אם העסק מונה 5 עובדים בלבד – מהיום, אתם לא צריכים להשקיע במרכזייה יקרה. הפתרון הטכנולוגי של מרכזיית Avaya מאפשר להעצים את נפח התקשורת במרכזייה, באופן מודולרי ובהתאם לצרכי העסק, החוסך מהעסק הוצאות מיותרות או ביצוע שינויי תשתית מורכבים. מדובר בפתרון טכנולוגי בעל ערך מוסף במונחים של שימור השקעה וייעול תהליכים עסקיים. וכאמור, יתרון המערכת הוא שכשתגדילו את העסק המרכזייה תגדל ביחד איתכם ותלווה אתכם עד 3000 עובדים."

הזמנה של ייעוץ מקצועי של מומחה שלנו

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חייגו עכשיו דילוג לתוכן