אם אתם צריכים תמיכה לשרתים או עזרה טכנית עם תמיכה מרחוק לשרתים או משתמשי הקצה בארגון או תמיכה וניהול אבטחת מידע לעסק שלכם פנו למוקד שלנו, אנו בעלי ניסיון וותק רב שנים במתן שירותי תמיכה.

שרת הוא ה'מוח' של המערכת הממוחשבת שלכם, הוא מרכז בתוכו את כל המידע הארגוני ומעביר לפי הצורך והדרישות למשתמש הקצה את המידע הרלוונטי. בעסק קטן וגדול, בחברה עתירת משאבים ועובדים, תפקוד טוב של השרתים הוא קריטי לשימוש יעיל ושיפור ביצועי העובדים. ישנה משמעות פיננסית רחבת היקף כאשר מדובר בהגדלת פעולות שמבצע המשתמש במהלך שעות העבודה שלו ואם נכפיל זאת בכמות העובדים נוכל בקלות לחשב זאת בין אלפי לעשרות אלפי שקלים מידי חודש , תלוי בגודל הארגון. שירותי תמיכה לשרתים ולמשתמשי המחשב בארגון הם חיוניים מאוד. בנטקור אנו נעניק לכם שירותי תמיכה לשרתים מקצועיים למערך השרתים ומשתמשי הקצה על ידי ניסיון רב שצברנו כדי לאפשר תפקוד נכון ויעיל של העסק. אנו מעניקים תמיכה לשרתים מכל הסוגים, גם שרתים פיזיים של כל החברות וגם שרתים בענן, מה שיאפשר לעסק חיסכון במשאבים ויעילות.

גיבוי בענן לעסקים
תמיכה לשרתים

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

יש כיום בכל רגע נתון מיליארדי משתמשי מחשבים בעולם, אולם דווקא בשל כך יש היום אנשים רבים שנתקלים בתקלות מחשב יומיומיות ואינם יודעים למי לפנות. יש חברות המעסיקות עובדים לצורך תמיכה במחשבים של העסק אבל עסק קטן וגם בינוני לא יוכל להרשות לעצמו להעסיק עובד לתמיכה במחשבים. בדיוק לכן הולכת ונפתחת לאחרונה מגמה חדשה יחסית של חברות המעניקות שירותי תמיכה למחשבים באמצעות השתלטות מרחוק, כך שגם לא נדרש להביא את המחשב לטכנאי. חברות אלו מטפלות בתקלות מחשב פשוטות, בבעיות תוכנה של סמארטפונים, או סתם אנשים שמתקשים בהגדרות של אימיילים, הורדות של תוכנה, מחשב איטי וכו'. בנטקור נשמח להעניק שירות מקצועי של תמיכה במחשבים בכל תקלה בה אתם נתקלים, על ידי חיבור מרחוק אפשרי לפתור כל סוג של בעיה שיש לכם במחשב, אם זה גיבוי נתונים, הפעלה או התקנת תוכנה חדשה, וירוסים, שינוי הגדרות וכמעט כל תמיכה נדרשת. חברת נטקור מתמחה במתן תמיכה במחשבים לעסקים.

תפקידיו של מנהל אבטחת מידע הינם תפקידים נושאי אחריות, זה כולל בין היתר (סקירה כוללת, לא את הכול צריך בכל ארגון): בנית נהלים ובקרה על אכיפתם, עמידה בראשות וניהול צוות היגוי לבחירת ספקי צד ג' אשר עומדים בדרישות אבטחת מידע, סינון תוכן, בחינת הפעילות של מערכות המידע, זיהוי אירועים חריגים, אחריות על עמידה בחוקים והוראות רגולטיביות בענייני אבטחת מידע, מעורבות בהסכמים משפטיים בנוגע לאבטחת ושיתוף מידע עם ארגונים אחרים, בקרה על חיבורים מרחוק למערך הארגוני, אחריות על מבדקי אבטחת המידע של החברה, הטמעת תוכנות אבטחת מידע בחברה המעסיקה וכן ניהול מערך SOC/SIEM. מקצוע של מנהל אבטחת מידע (CISO)הוא מקצוע הדורש השתלמות וקבלת תעודה ממכללות מוכרות בתחום הטכנולוגיה והסייבר. מי שמקשר בין מנהל האבטחה לשאר זרועות הארגון בתחום מערכות המחשוב הוא הרפרנט הטכנולוגי. אנו בנטקור מעניקים שירותי ניהול אבטחת מידע מקצועיים ומהירים. לחברת נטקור מנהלים ומנהל אבטחת מידע מקצועיים לעסק שלכם.

שותפים עסקיים

תמיכה לשרתים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן