נטקור,שירותי מיחשוב ושירותי IT לעסקים | מרכזיה וירטואלית
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

מעטפת טכנולוגית למערכות מחשוב ותקשורת - שירותי IT לעסקים

עידן הדיגיטל ומהפכת המחשוב הביאה לשינויים עולמיים דרמטיים ולתמורות במגוון תחומי חיינו. החשיבות והנוכחות של המחשבים בעולמנו הפכו אותם למרכיב חיוני ואף הכרחי בניהול העסק ומספקים מגוון פתרונות ומוצרים אשר מייעלים את ניהול העסקים והופכים אותו ליעיל ופשוט יותר.

השם הכולל לאותם פתרונות מחשוב עסקיים הוא שירותי IT לעסקים. מדובר על תחום הכולל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומגוונות אשר דרושות לפעולה תקינה של העסק. השימוש במידע כמרכיב מרכזי שעשוי להיות רגשי, הופך את הצורך לביצוע פעולות בצורה בטוחה ויעילה. עסקים אשר אינם משקיעים בתחום שירותי IT לעסקים, עשויים למצוא את עצמם נשארים הרחק מאחור. 

שירותי IT לעסקים – אבטחת מידע ויעילות הפעילות השוטפת

ללא קשר לתחום העסק או גודלו, כל יזם ובעל חברה זקוק למערכת ממוחשבת למגוון צרכים וייעודים. שירותי IT לעסקים מספקים אפשרויות לשימוש בטכנולוגיות מידע – IT, מדובר בתחום אשר לא ניתן לפעול כיום בלעדיו בעולם העסקים והוא חייב להיות כלול בתקציב, בהגדרות ובמטרות של ניהול העסק.

מערכות מחשוב מהוות כיום חלק בלתי נפרד ומרכיב מרכזי בעל עסק, מוסד או ארגון, שירותי IT לעסקים מהווים מפתח לניהול וביצוע העבודה השוטפת בצורה יעילה וכזו אשר אינה משתבשת או נפגעת כתוצאה מתקלות שעלולות להתרחש מפעם לפעם.

על רקע האיומים והסיכונים הניצבים מול מערכות המחשוב, הרי שיש לנקוט בפעולות מניעה והגנה בעזרת כלים המבטיחים את תקינות פעולת מערכות המחשוב.

שירותי IT לעסקים מספקים מענה לאבטחה של מידע ולהקטנת סיכונים מול מגוון איומים הפועלים על מערכות ממוחשבות בהם וירוסים, אמצעי רוגלות, נזקים פיזיים וטכניים וזאת בעזרת גיבוי וכלים טכניים ומקצועיים המבטיחים לעסק התנהלות בטוחה החיונית לפעילות השוטפת של העסק.

פתרונות תקשורת ואינטגרציה מקצועיים

חברת נט קור פתרונות תקשורת מתמחה בתחום האינטגרציה ומציעה סל של שירותי IT לעסקים הכוללים אפיון, ייעוץ, תכנון וליווי של פרויקטים, תוך הטמעת פתרונות תקשורת ותמיכה בפעילות השוטפת. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מתקדמים באיכות ובמקצועיות ללא פשרות ודואגים ליישמם ולעדכנם באופן שוטף. 

שירותי IT לעסקים | נטקור,שירותי מיחשוב ושירותי IT לעסקים

מאמרים נוספים

תשתיות מחשוב- כיצד להגן על המידע הארגוני

בעבר, אבטחת מידע בארגונים הסתכמה בתוכנת אנטי וירוס או לכל היותר ברכישת חבילת אבטחה, אך כיום התמונה שונה לגמרי. תשתיות מחשוב גלובליות הפכו למטרות מבוקשות של פורצי מחשבים ("האקרים"), במה שהולכת והופכת לסוג חדש של פשיעה. הטרור החדש הוא הטרור הווירטואלי, שביכ

למאמר במלואו >

מרכזיות טלפוניה: עסקים קטנים, יכולות גדולות

מאז ומעולם חברות גדולות ומבוססות היו יכולות להרשות לעצמן להצטייד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אך המרוויחים הגדולים ביותר של הקדמה הטכנולוגית העכשווית הם דווקא העסקים הקטנים. כך לדוגמא במקום לרכוש תוכנות יקרות בעשרות ומאות אלפי שקלים, כיום העסק הקטן יכול לר

למאמר במלואו >

שיחה ממתינה: ניהול תורים אפקטיבי במרכזיות טלפון

אם תשאלו את הלקוחות שלכם ממה ההם היו רוצה להימנע יותר מכל, סביר (מאוד) להניח שההמתנה לנציג על הקו תזכה לפופולריות הגבוהה ביותר. המתנה של לקוחות על קו היא מדד חשוב בעיצוב חווית השירות שלהם וככזו היא עשויה להשפיע באופן ניכר על הצלחת החברה ועל תדמיתה. איך מצ

למאמר במלואו >