נטקור: גיבוי בענן | שירותי מחשוב עסקי | שרתים וירטואליים
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

שירותי IT לעסקים כמעטפת מחשוב טכנולוגית

הקדמה הטכנולוגית במחשוב ודיגיטל בעשור האחרון הביאה לשינויים עולמיים דרמטיים ולתמורות במגוון תחומי חיינו והפכו אותם למרכיב חיוני והכרחי בניהול העסק ובמערכות המחשוב והתקשורת בו. 

השם הכולל לאותם פתרונות מחשוב עסקיים הוא שירותי IT לעסקים, בקיצור מאנגלית: information technology. מדובר על תחום הכולל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומגוונות אשר דרושות לפעולה תקינה של העסק. השימוש במידע כמרכיב מרכזי שעשוי להיות רגשי, הופך את הצורך לביצוע פעולות בצורה בטוחה ויעילה. עסקים אשר אינם משקיעים בתחום שירותי IT לעסקים, עשויים למצוא את עצמם נשארים הרחק מאחור. 

כיצד שירותי it לעסקים הופכים את העסק ליעיל יותר

עסקים יעילים לא מבזבזים את הזמן על דברים שלא מייצרים להם ערך. מלבד השקעה בפרסום או בשיווק, גם שירותי it לעסקים יכולים להפוך את העסק ליעיל יותר וטוב יותר. כל זאת, מכיוון שלשירותים הללו יש ערך מוסף משמעותי, עבור טווח ניכר של פעילות עסקית. ללא ספק, על ידי ניהול רשתות תקשורת בצורה טובה יותר, העסק עושה שימוש במשאביו טוב יותר. רשתות המחשבים והטלפוניה עובדים יעיל בשביל העסק וחוסכים זמן עבודה יקר וגישה מיטבית ללקוחות ולסביבה העסקית בכלל.

נטקור: מובילה בשירותי מחשוב לעסקים

שירותי IT לעסקים מהווים בסיס לכל פעילות עסקית וארגונית בכל רחבי העולם. חשוב להתבונן על שירותי מחשוב בראייה כוללת ולהבין כי מערכות המחשוב מהוות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מפעילות יעילה של העסק בתחומי כוח אדם, ליבת העסק, הנהלה וכן כיחידה ייעודית התורמת לשדרוג הפעילות העסקית וממנפת אותה.

ללא קשר לתחום העסק או גודלו, כל יזם ובעל חברה זקוק למערכת ממוחשבת למגוון צרכים וייעודים. שירותי IT לעסקים מספקים אפשרויות לשימוש בטכנולוגיות מידע – IT, מדובר בתחום אשר לא ניתן לפעול כיום בלעדיו בעולם העסקים והוא חייב להיות כלול בתקציב, בהגדרות ובמטרות של ניהול העסק.

מערכות מחשוב מהוות כיום חלק בלתי נפרד ומרכיב מרכזי בעל עסק, מוסד או ארגון, שירותי IT לעסקים מהווים מפתח לניהול וביצוע העבודה השוטפת בצורה יעילה וכזו אשר אינה משתבשת או נפגעת כתוצאה מתקלות שעלולות להתרחש מפעם לפעם.

שירותי IT לעסקים לאבטחת מידע, גיבויים ויעילות שוטפת 

אם פעם היה צריך להשקיע זמן וכסף לצורך גיבוי של מידע עיסקי ונתונים, גיבוי של אתרים וכיוצא בזה, שירותי it לעסקים מאפשרים לעשות זאת טוב, נכון, מהיר וחסכוני יותר. גיבוי בענן שומר על כל הנתונים והמידע. אבטחה מיטבית ושירותי גיבוי על פי פרוטוקולים הדרושים ללקוח העסקי. חברת it שמציע גם ניהול רשתות ואבטחת מידע מאפשר לסגור את כל הקצוות ולמנוע פגיעה בתשתית העסקית, במסדי הנתונים ובכל המידע הסודי, שאסור שיגיע לידיים הלא נכונות.

נטקור פתרונות תקשורת בע"מ מתמחים במתן שירותי it לעסקים, בצורה יעילה, נכונה עסקית, זמינה ובעלות הוגנת. טכנולוגיות יעילות ופתרונות תקשורת מהשורה הראשונה, התאמה מלאה לצרכי הלקוח.

על רקע האיומים והסיכונים הניצבים מול מערכות המחשוב, הרי שיש לנקוט בפעולות מניעה והגנה בעזרת כלים המבטיחים את תקינות פעולת מערכות המחשוב.

שירותי IT לעסקים מספקים מענה לאבטחה של מידע ולהקטנת סיכונים מול מגוון איומים הפועלים על מערכות ממוחשבות בהם וירוסים, אמצעי רוגלות, נזקים פיזיים וטכניים וזאת בעזרת גיבוי וכלים טכניים ומקצועיים המבטיחים לעסק התנהלות בטוחה החיונית לפעילות השוטפת של העסק.

פועלים נכון יותר בזמינות מירבית

טכנולוגיית המידע מאפשרת לעסקים שרוצים בכך, לפעול נכון יותר וטוב. יותר עסקים יכולים להיות זמינים יותר עבור הלקוח, למכור יותר ולהפיק יותר מכל שעת עבודה. בעזרת מרכזיה לעסקים, למשל, אפשר להוציא יותר שיחות מכירה ולקבל יותר פניות מלקוחות. כך, לא מאבדים לקוחות שמרגישים חוסר זמינות.

שירותי IT לעסקים

שירותי it לעסקים שחוסכים משאבים

בנוסף, משאבים כמו שרתים וירטואליים חוסכים המון משאבים אחרים. כך למשל לא צריך להשקיע הון תועפות בהקמת חדרי שרתים. לא צריך לתחזק שרתים ולא צריך להעסיק טכנאים או להזמין שירות יקר. אלה שרתים שעומדים לרשות העסק בדיוק בכמות שצריכים ומתי שצריכים. אם העסק גדל, אפשר להגדיל את השימוש בשרתים בלי שצריך להיכנס להוצאות יקרות של שדרוג חדר השרתים.

פתרונות תקשורת ואינטגרציה מקצועיים

חברת נט קור פתרונות תקשורת מתמחה בתחום האינטגרציה ומציעה סל של שירותי IT לעסקים הכוללים אפיון, ייעוץ, תכנון וליווי של פרויקטים, תוך הטמעת פתרונות תקשורת ותמיכה בפעילות השוטפת. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מתקדמים באיכות ובמקצועיות ללא פשרות ודואגים ליישמם ולעדכנם באופן שוטף. 

מאמרים נוספים

כיצד להגן על המידע הארגוני בעזרת חברת אבטחת מידע

בעבר, אבטחת מידע בארגונים הסתכמה בתוכנת אנטי וירוס או לכל היותר ברכישת חבילת אבטחה, אך כיום התמונה שונה לגמרי. תשתיות מחשוב גלובליות הפכו למטרות מבוקשות של פורצי מחשבים ("האקרים"), במה שהולכת והופכת לסוג חדש של פשיעה. הטרור החדש הוא הטרור הווירטואלי, שביכ

למאמר במלואו >

מרכזיות טלפוניה: עסקים קטנים, יכולות גדולות

מאז ומעולם חברות גדולות ומבוססות היו יכולות להרשות לעצמן להצטייד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אך המרוויחים הגדולים ביותר של הקדמה הטכנולוגית העכשווית הם דווקא העסקים הקטנים. כך לדוגמא במקום לרכוש תוכנות יקרות בעשרות ומאות אלפי שקלים, כיום העסק הקטן יכול לר

למאמר במלואו >

שיחה ממתינה: ניהול תורים אפקטיבי במרכזיות טלפון

אם תשאלו את הלקוחות שלכם ממה ההם היו רוצה להימנע יותר מכל, סביר (מאוד) להניח שההמתנה לנציג על הקו תזכה לפופולריות הגבוהה ביותר. המתנה של לקוחות על קו היא מדד חשוב בעיצוב חווית השירות שלהם

למאמר במלואו >

whatsapp