שירותי ענן לעסק

שירותי ענן לעסק מגדירה אפשרות של אחסון תשתית וגיבוי מידע ב"ענן" ווירטואלי אשר פיזית נמצא בחוות שרתים. בניגוד לדרך המסורתית והמוכרת של אחסון בשרת המקומי. יש לכך יתרונות רבים, ביניהם יתרון הגישה בכל מקום ובכל זמן, צריך רק עמדת עבודה וגישה לאינטרנט וניתן להתחיל לעבוד. כמו כן שמירת המידע איננה תלויה באורך החיים של המחשב, וכמות המידע שניתן לשמור אינה מוגבלת בנפח הדיסק של המחשב.

כיום רוב הפעילות העסקית מתנהלת במחשבי המשתמשים ובשרתי הארגונים, וכדי שתוכלו להתנהל בבטחה בעסק, בצורה יעילה, אתם צריכים שירותי ענן לעסק. השירות מעניק לכם אפשרות יעילה לגבות את כל החומר המאוחסן בשרתים של העסק, מאפשר הגדלה והקטנת תשתיות המחשוב בצורה מודולורית ומאפשר להמשיך את פעילות העסק במקרי חירום כאלה ואחרים, ללא צורך להשבית את העסק, או לפחות לצמצם את זמני ההשבתה. חברת "נטקור" מתמחה בהענקת שירותי ענן לעסק, ביעילות ומקצועיות, ובהתאמת פתרונות גמישות לפי צרכי העסק, בעלויות אטרקטיביות וקבועות. מה אנו ב"נטקור" מציעים? 'ענן 365' – מתאים לארגונים ועסקים שרוצים אפשרות של חיבור לתיקיות העסק מכל מקום ובכל זמן. וכמו כן מאפשר שיתוף מסמכים וניהול הרשאות בין העובדים. שירותי ענן נוספים – חומר המגובה בענן הממוקם בחווה חיצונית מחוץ לגבולות ישראל. כמו – 'אמזון', Azure, OVH (מיקרוסופט) ועוד. 'נטקור' היא חברה המתמחה בפתרונות תקשורת, שירותי ענן לעסק, הקמת רשתות מחשוב ואבטחת מידע. 'נטקור' היא החברה היחידה שמתמחה בכל פתרונות המחשוב והתקשורת לעסקים. במקרה של 'נטקור': בעננים אין גבול ליכולות!

שרתים בענן לעסקים
שירותי ענן לעסק

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

בעידן הנוכחי, דיסק און קי או כל אמצעי גיבוי נתיקים – אאוט, אחסון בענן – אין. בעבר הרחוק, היו מוסדות ציבוריים כבתי חולים וכדו', מעסיקים עובדת לקבלת שיחות טלפון, ולמסור את השיחה לאדם שאתו ביקשו לשוחח אלו שמעבר לקו… המרכזייה הטלפונית שפותחה בהמשך ייתרה את הצורך בהעסקת העובדת… אם לא העברתם את העסק לסיסטם של גיבוי ואחסון בענן, אתם נראים כמו בית חולים שלא התקדם למרכזייה טלפונית והמשיך להעסיק את "מפנת השיחות". המורכבות של שמירת ואחסון קבצים בעסק, והעובדה שהכול עובר היום להיות ממוחשב יותר ויותר, תצריך מכם בעתיד, העסקת עובד לחיפוש מסמכים או קבצים שנשמרו ב"אנשהו". המילה המתקדמת היום בתחום זה היא – "אחסון בענן". אחסון בענן מאפשר לכם לאחסן מידע, קבצים ומסמכים של העסק במקום מאובטח שניתן לגשת אליו בכל מקום ובכל עת. חברת "נטקור" מתמחה בשירותי אחסון בענן, בתכנון והענקת פתרון המתאים ביותר לעסק שלכם, ללא התחייבות לתקופת התקשרות.

כבעלי עסק מה הייתם מצפים ממרכזיית ענן של העסק? תמיכה בריבוי שלוחות, רציתם? אפשרויות של ניהול משרד וירטואלי שיאפשר לכם לנהל פגישות ולתת שירות ללקוחות, רציתם? טלפון בעל יישומים מתקדמים וראשונים בשורת הקדמה הטכנולוגית, הייתם רוצים? רמה גבוהה של גיבוי וניהול קבצי קול, מערכת משוכללת של הקלטת שיחות, כל אלו רציתם?. רציתם?! קיבלתם! מרכזיית ענן של Avaya המסופקת על ידי חברת 'נטקור' מכילה את כל היתרונות הרשומים לעיל, ועוד הרבה מעבר לכך. יתרון מרכזי נוסף של מרכזיית ענן של Avaya הוא שהמערכת מודולרית ומתאימה גם לעסקים קטנים ובינוניים, הן מבחינת המערכת והן מבחינת המחיר. מרכזיית ענן מאפשרת לעסק לייעל ולהגדיל את יכולת המכירה, לשפר את איכות השירות ואת המערכת הפנים ארגונית של העסק. וכאמור, 'נטקור' מציעה לכם מרכזייה שמתאימה גם לכיס של העסקים הקטנים והבינוניים אשר ניתן להגדיל אותה כאשר העסק מתרחב. חברת 'נטקור' יודעת להתאים לכם את כל פתרונות התקשורת לעסק, בהתאמה מלאה לגודל ולדרישות.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן