שירותי ענן לחברות היא סוגיה חשובה לכל עסק ואתם בטח שואלים את עצמכם למה כל כך חשוב? אם יש לכם עסק שעובד עם מחשבים שמעתם בטח את המושג גיבוי בענן. מה זה בדיוק הדבר הזה? נענה בשאלה, מה אתם עושים כשאתם רוצים לגבות מידע חשוב של העסק? כלומר, יש לכם במחשב של העסק מידע רב ואתם חוששים שיפרצו לעסק ויגנבו את המחשבים או שאתם מעבירים את העסק למקום אחר ולא רוצים שבהעברה ייעלם מידע, מה אתם עושים?

כבעל עסק חשוב לך שהמידע הכולל של העסק יהיה חשוף רק לך ושיהיה מגובה. היום רוב העסקים משתמשים בשירותי ענן לחברות. בעבר זה היה נעשה באמצעות דיסק קשיח נייד שהיו מעבירים עליו את החומר ועל כל עדכון היו צריכים לעדכן שוב גם את הדיסק הקשיח. ואם מידע נמחק מהמחשב בטרם הספקתם לעדכן את הדיסק הקשיח המידע היה פשוט נעלם לבלי שוב… לעומת זאת שירותי ענן לחברות מאפשרים לכם ליהנות מהמידע שנשמר באופן אוטומטי ללא שום פעולה נוספת מצידכם, על ידי חיבור מערכת המחשוב של העסק למערכת הגיבוי בענן. שירותי הענן הפכו היום להכרחיים לכל עסק. בשירותי הענן יש לכם גיבוי ואבטחה ברמה גבוהה לכל המידע של העסק 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה, בלי שתצטרכו לגייס לשם כך דיסק און קי או כל מוצר אחר. האחסון בענן נעשה באופן אוטומטי ומתופעל על ידי נטקור במקצועיות. הזמינו עכשיו שירותי ענן לחברות.

שירותי ענן לחברות
שירותי ענן לחברות

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

כל בעל עסק מעוניין שהמסמכים החשובים שלו וכן התכתובות בינו לבין העובדים וכל סוג של מידע רגיש יותר או פחות לא ידלוף מחוץ לכותלי העסק. שירותי אחסון בענן נותנים מענה לבעיה זו אבל לא רק. הם נותנים מענה גם לבעיה של החזקת חדרי שרתים בבית העסק שגם תופסים פיזית מקום יקר בעסק וגם חשופים לאסונות כמו שריפות או פריצות לעסק. אז נכון, היום אין עסקים שמחזיקים חדרי שרתים אבל על שירותי אחסון בענן שמעתם? אם לא, זה הזמן להתקדם לאחסון וגיבוי בענן וגם אם כן שמעתם, תמיד כדאי להיחשף לחברות נוספות שנותנות שירות יותר מקצועי ויותר טוב. כבעלי עסקים תישנו הרבה יותר רגועים כשתדעו שהמידע העסקי מגובה בשרתים של חברה מקצועית ומיומנת. גיבוי בענן נותן מגוון פתרונות לכל סוגי העסקים. כמו אבטחת המידע, הגנה מפני ווירוסים, שרתי דואר לפי דרישות העסק ועוד. בנוסף, שירותי אחסון בענן מאפשרים הוספת שירותי IT.

עד היום כשאתם רוצים לעשות גיבוי בענן לעסקים שלכם אתם מכניסים את החומר לדיסק קשיח נייד או מעבירים לשני מחשבים שונים, מהיום אתם הולכים להתרגל לגיבוי מסוג חדש. מהיום כשתרצו לשמור מסמכים חשובים של העסק לא תצטרכו להכניס אותם לגוגל דרייב או פתרונות דומים, אתם פשוט צריכים להתרגל לגיבוי בענן לעסקים. גיבוי בענן הוא גיבוי הנעשה על ידי שרתים שנמצאים בחוות שרתים כלשהי והחומר שלכם מגובה על גבי שרתים אלו. היתרון של הגיבוי בענן הוא שהחומר מגובה על ידי החברה בכמה שרתים לא רק בשרת אחד. שרתי הגיבוי מאובטחים ברמת אבטחה גבוהה מאוד. הגיבוי החיצוני לא חושף את המידע ליותר סיכונים, אלא להיפך, כאשר המידע שלכם מגובה על ידי חברה מקצועית ומאובטחת המידע שנמצא בענן נשמר יותר טוב מאשר אילו היה מאוחסן רק בבית העסק בשיטות הגיבוי הישנות. גיבוי בענן לעסקים ניתן לגישה רק לבעל העסק ולמי שמורשה מטעמו בלבד.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן