נטקור,שירותי מיחשוב ושירותי IT לעסקים | מרכזיה וירטואלית
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

מעטפת טכנולוגית ותמיכה לניהול יעיל של העסק - פתרונות תקשורת לעסקים

עולם העסקים בעידן המודרני מבוסס על הטכנולוגיה, הקדמה והחדשנות. אחד ההיבטים המרכזיים המשפיעים על אופן התנהלות העסק ומידת הצלחתו הוא היותו ער לשינויים אשר עשויים לספק יתרונות משמעותיים על פני המתחרים.

הטכנולוגיה מצויה בכל תחום והיבט בחיינו וכך גם בעולם העסקים ומתבטאת החל מציוד משרדי, דרך דרכי שיווק ועד לתקשורת ולכל אלה ייעוד מרכזי אחד והוא ייעול הפעילות השוטפת.

לתקשורת מקום חשוב בעולם בכלל ובתחום העסקי בפרט, פתרונות תקשורת לעסקים יכולים לייעל את תהליכי העבודה וכן לספק מענה איכותי וזמין עבור הלקוחות וכל זאת תוך צמצום הוצאות והתייעלות.

פתרונות תקשורת לעסקים – כלים, שירותים ויתרונות

  • מרכזיות IP – מרכזיות אלה מחוברות לרשת האינטרנט ולרשת המחשבים של העסק ומאפשרות ניהול שיחות באופן קל ונוח על גבי הרשת וזאת תוך צמצום עלויות וטרחה הכרוכות בעבודה מול ספקי תקשורת. מרכזיות IP משלבות את היתרונות של המרכזיות האנלוגיות והדיגיטליות ומספקות שירות אמין, איכותי וחסכוני.
  • שדרוג תשתיות – בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ניתן כיום להתקין תשתית תקשורת אחודה הכוללת תכנון קפדני ומאפשרת חיבור רשת המחשבים לשרת אחד מרכזי.
  • טכנולוגיית ענן – פתרונות תקשורת לעסקים מחייבים התייחסות לנושא המידע הרגיש של העסק הכולל קניין רוחני, רשימות כוח אדם, דוחות כספיים, אסטרטגיות שיווק ועוד.
  • לשם אבטחת המידע יש צורך במקור אחסון מאובטח המבוסס על טכנולוגיית ענן. החיבור לשרת מאובטח מספק גיבוי למידע ושטח אחסון נרחב.
  • חיסכון בעלויות – אחת המטרות החשובות של עסק היא לחסוך בעלויות ולשפר את יעילותו במטרה להגדיל רווחים. פתרונות תקשורת לעסקים מספקים מענה איכותי וזמין ללקוחות ובכך מקלה על ההתנהלות השוטפת של העסק.

שירותי אינטגרציה ותקשורת מקצועיים בהתאמה אישית

נטקור הינה חברה המתמחה בתחום האינטגרציה ומספקת פתרונות תקשורת לעסקים באמצעות טכנולוגיות וכלים מתקדמים וחדשניים התורמים רבות להתייעלות ניהול העסק ולצמיחתו.

צוות מומחי התקשורת שלנו מתאים לכל לקוח באופן אישי את סל פתרונות התקשורת הנכון והמדויק לצרכיו ולמטרותיו, תוך מתן תמיכה, ייעוץ, עדכון וליווי בכל שלבי הליך ההטמעה, עד להשלמת המלאכה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון הלקוח.

פתרונות תקשורת לעסקים | נטקור,שירותי מיחשוב ושירותי IT לעסקים

מאמרים נוספים

מעטפת טכנולוגית למערכות מחשוב ותקשורת - שירותי IT לעסקים

עידן הדיגיטל ומהפכת המחשוב הביאה לשינויים עולמיים דרמטיים ולתמורות במגוון תחומי חיינו. החשיבות והנוכחות של המחשבים בעולמנו הפכו אותם למרכיב חיוני ואף הכרחי בניהול העסק ומספקים מגוון פתרונות ומוצרים אשר מייעלים את ניהול העסקים והופכים אותו ליעיל ופשוט יותר

למאמר במלואו >

תשתיות מחשוב- כיצד להגן על המידע הארגוני

בעבר, אבטחת מידע בארגונים הסתכמה בתוכנת אנטי וירוס או לכל היותר ברכישת חבילת אבטחה, אך כיום התמונה שונה לגמרי. תשתיות מחשוב גלובליות הפכו למטרות מבוקשות של פורצי מחשבים ("האקרים"), במה שהולכת והופכת לסוג חדש של פשיעה. הטרור החדש הוא הטרור הווירטואלי, שביכ

למאמר במלואו >

מרכזיות טלפוניה: עסקים קטנים, יכולות גדולות

מאז ומעולם חברות גדולות ומבוססות היו יכולות להרשות לעצמן להצטייד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אך המרוויחים הגדולים ביותר של הקדמה הטכנולוגית העכשווית הם דווקא העסקים הקטנים. כך לדוגמא במקום לרכוש תוכנות יקרות בעשרות ומאות אלפי שקלים, כיום העסק הקטן יכול לר

למאמר במלואו >