המחשב בזמננו הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. כל המידע שלנו נמצא בתוכו, הן המידע האישי והן המידע העסקי. אם בעבר הזהירו אותנו על מחשבים שישתלטו על חיינו, היום זה כבר הפך דה פקטו למציאות. זה הפך לעובדה מוגמרת בין אם נרצה ובין אם לאו. ולתופעה הזו יש חסרונות אבל גם יתרונות. בכל מקרה, כמעט כל עבודה היום מתקיימת מול מחשב.

אם אתם נמצאים כרגע בשלב של קידום העסק ואתם מעוניינים לדעת ולעשות מה שהכי טוב לעסק התשובה היא פתרונות מחשוב לחברות במיקור חוץ. זה יאפשר לכם לחסוך במשאבי כסף שתוכלו להשקיע אותם בפיתוח העסק במקום במשכורות לטכנאי מחשבים. אם אתם רוצים לשדרג את התפקוד של העסק וגם את השירות ללקוחות פתרונות מחשוב לחברות הוא שירות הכרחי לעסק שלכם. אם כשאתם נמצאים מחוץ לעסק או למשרד אתם לא יכולים לגשת למאגרי המידע של העסק או לתת שירות כלשהו ללקוח לחוץ, זה המקום שבו אתם אמורים להבין שהעסק שלכם מתנהל כמו פעם. זה הזמן לחשב מסלול מחדש ולהתקדם לעבר לפתרונות מחשוב קצת יותר מתקדמים ממה שהכרתם בשנים האחרונות. ואל תחשבו שזה גדול עליכם כי את העבודה העיקרית עושה חברת נטקור שנותנת פתרונות מחשוב לעסקים. פתרונות מחשוב לחברות שאנו נותנים כוללים בין היתר, גם שירותי ענן ועוד. לפחות את העול הזה הורידו מהראש.

פתרונות מחשוב לחברות
פתרונות מחשוב לחברות

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

בגלל הפעילות הכול כך אינטנסיבית היום סביב המחשוב הוקמו חברות המעניקות שירותי מחשוב לחברות ולעסקים. אותן חברות מעניקות כאמור שירותי תמיכה הכוללות תמיכה טכנית, תיקון של תקלות, עזרה בגיבוי המידע העסקי, עבודה שוטפת ועוד. כל חברה שהיא, גדולה כקטנה חייבת את השירות הזה, מצד שני בדרך כלל לא משתלם לחברה להחזיק איש מחשבים לשם כך. ובדיוק במקום הזה נכנסת לתפקיד חברת נטקור הנותנת שירותי מחשוב לחברות. נטקור לא רק נותנת תמיכה ועזרה אלא גם מקימה לעסק רשתות תקשורת, מתקינה תוכנות הנדרשות לעסק וכן שירותי גיבוי ואבטחת מידע. שירות זה מאפשר לחברות מצד אחד ליהנות מהיתרונות של המחשוב, כמו שמירת מידע, זיכרון עבודה וכו' בלי לבזבז לכך משאבים מיותרים של כוח אדם וכסף. בזכות שירותי המחשוב החברה שמשתמשת בשירותי נטקור לא צריכה לחשוש מדליפת מידע עסקי לגורמים מתחרים וכדו'. חברה שנותנת שירותי מחשוב לחברות היא הפתרון האידיאלי ליהנות בבטחה מכל העולמות.

נטקור מפעילה בין היתר, מוקד תמיכה למחשבים מרחוק, לא צריך להגיע פיזית לבית העסק. מה שמהווה יתרון עצום וחיסכון בעלויות. אנו בנטקור מתמחים בשירותי תמיכה למערכת מחשבים של העסק, לעסקים גדולים וקטנים. כמו גם בשירותי גיבוי ואבטחת מידע לעסק. יחד עם בעל העסק אנו קובעים את שיטת הגיבוי והרמה הדרושה ולפי זה אנו מגדירים את השירות הנדרש ויוצאים לדרך. לכם לא נותר אלא לשתף פעולה ולחכות שאנו נעשה את העבודה המקצועית. לרוב, אנו גובים תשלום שנתי לא גבוה על השירות של מוקד תמיכה למחשבים וזה נותן לכם שקט לטווח ארוך. אנו מתמחים בהענקת שירותי מחשוב לחברות תוך הטמעת התוכנות המשוכללות ביותר בשוק בתחום זה. לקבלת שירות מקצועי צרו עמנו קשר כבר עכשיו. אנו מחכים לכם, לשוחח אתכם גם אם אתם רוצים ייעוץ לפני הצטרפות לשירות. אנו מפעילים מוקד תמיכה למחשבים ברמה מקצועית ומצד שני משתדלים להצטיין גם בשירות אנושי ללקוח.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן