פתרונות מחשוב דיגיטליים להפקת חשבוניות

אם אנחנו נלך למסע אחורה בזמן אנו נחזור לעידן בו הכל נעשה בצורה ידנית, כל קבלה או חשבונית שהוצאנו, כל דו"ח שהוצאנו וכל רשימת הכנסות והוצאות שלקחנו בה חלק.

אך, כרגע אנחנו לא במסע אחורה בזמן אלא בשנת 2021. בשנים האחרונות נוצרו פתרונות מחשוב דיגיטליים להפקת חשבוניות, דוחות ואפילו ניהול מלאים!

למעשה, היום כל בעל עסק קטן וגדול כאחד יכולים להפיק חשבוניות באמצעות תוכנות און-ליין, תוכנות אלו נותנות לבעלי העסקים אפשרויות רבות ופיצ'רים בלתי נגמרים במהלכם הם חוסכים זמן, משאבים והמון כסף.

הפקת חשבוניות בצורה דיגיטלית: הגיע הזמן לקדמה!

אנו מקווים שאתם עדיין לא תקועים מאחורה וכותבים חשבוניות בפנקס ידני, בהנחה ולא אנו מקווים מאוד שאתם משלמים לתוכנת און ליין אשר נותנת לכם מעטפת מלאה לכל הצרכים שלכם במחיר נוח. כאשר אנחנו מדברים על תוכנת הפקת חשבוניות און-ליין אנו רואים מספר רחב של יתרונות עליהם אנו נפרט בהמשך.

הפקת חשבונית מס מעולם לא הייתה קלה יותר

אם עד לא מזמן הייתם צריכים לעשות הכל ידני, הפקת חשבוניות מס מעולם לא היו קלות יותר עבורכם. באמצעות תוכנה ייעודית תוכלו בלחיצת כפתור לשלוח חשבונית אל לקוח ולשגר אותה אליו באמצעות אימייל, וואצאפ ואפילו שליחה אוטומטית בפקס(אגב מישהו עדיין משתמש בפקס?).

באמצעות תוכנה יעודית להפקת חשבוניות מס תוכלו לחסוך זמן רב, כסף רב ומשאבים. אתם כבר לא צריכים להעסיק פקיד שיתעסק עבורכם מדי חודש בכל העניינים האלו, פשוט נכנסים לאפליקציה ושולחים ללקוח. אגב, אם אתם אוהבים את הטבע בדיוק כמונו מדובר בפתרון ירוק למדי.

תוכנה להפקת חשבוניות: מה הם היתרונות?

מעבר להפקת חשבוניות, תוכנה להפקת חשבוניות נותנת לכם את האפשרות ליצור סדר וארגון בעסק שלכם והכל בצורה קלה, פשוטה וללא מאמץ. בין הדברים שניתן לעשות עם התוכנה:

מעקב הוצאות והכנסות – מעבר להפקת חשבוניות מס, תוכנות אלו נותנות לכם את האפשרות לעקוב אחרי ההוצאות וההכנסות שלכם בצורה עקבית וללא שום מאמץ באמצעות דוחות מפורטים מהמערכת. כמו כן, תוכלו להשוות חודשים שונים באותה השנה או בשנה קודמת.

שידור דוחות חודשיים ושנתיים לרואה חשבון – כבר לא צריך לאסוף את פנקסי הקבלות ולקוות שלא שכחנו כלום, כיום הכל הרבה יותר פשוט ותוכלו לתת לרואה חשבון שלכם אפשרות לכל הקבלות והחשבוניות שלכם.

חיסכון כספי – אתם כבר לא צריכים להעסיק פקיד שיתעסק עבורכם בכל הדברים האלו, כמו כן לא לחכות לפנקסי קבלות ולשלם עליהם סכומים לא מבוטלים כל חודש. 

ניהול מלאים – תוכנות רבות נותנות לכם את האפשרות לנהל את המלאים שלכם, כך אתם יכולים להיות תמיד עם יד על הדופק. כך באופן אוטומטי יתעדכנו כל המלאים שלכם בהתאם לחשבוניות שאתם מוציאים.

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

שרות למרכזית אוויה
מידע מקצועי

שרות למרכזית אוויה

המרכזיות של אוויה הן מהמרכזיות המתקדמות בעולם. הן מציעות לעסקים וחברות פתרונות תקשורת מתקדמות של שירותי טלפוניה. הן ברמת ההקמה והן בניהול השוטף של שירותי

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן