נטקור: גיבוי בענן | שירותי מחשוב עסקי | שרתים וירטואליים
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

נטקור מספקים שירותי ענן 365

חברת נטקור מתמחה בשירותי ענן אשר נועדו לספק מגוון פתרונות לחברות, ארגונים וגם ללקוחות פרטיים, בין אותם הפתרונות: אפשרות לגיבוי מרחוק של כל סוגי החומרים: מסמכים, תמונות, סרטונים, דואר אלקטרוני ועוד.., אחסון ואבטחת מידע ברמה גבוהה, נוחות שימוש בתשתית, אפשרות לחסוך בעלויות של פיתוח חומרה, גישה ושליטה נוחה לכל החומרים אשר מגובים באמצעות הענן – כל אותם החומרים מאוחסנים במקום אחד.


תשתית הענן מהווה תחליף מתקדם וחדשני לכוננים הקשיחים ולמדיות החיצוניות אשר שימשו לאותה המטרה, עד לשלב כניסת שירותי גיבוי הענן לתמונה.
כיום, כל מי שמתעניין בשירות של גיבוי בענן, עתיד לגלות כי ישנם מספר שירותי ענן מומלצים, כאשר ענן 365 הוא בין המועדפים והפופולריים שביניהם.

 

יתרונותיו ענן 365

עבודה עם שירותי ענן טומנת בחובה כאמור, יתרונות רבים ובעיקר עבור חברות וארגונים, אשר בזכות השירות, מתאפשר להם לחסוך סכומי כסף גבוהים על שירותי תחזוקה ושל שירותים נלווים כגון: שרתים, ביטוח, רישוי וכו' – במקרים מסוימים, השימוש בשירות אף מאפשר חיסכון בכוח אדם, מה שיוביל להוזלה משמעותית אף יותר...
העלויות של שירותי ענן הינן יחסית נמוכות וכל מה שארגון צריך לעשות בכדי ליהנות מהם זה פשוט להזמין רשיונות, בהתאם למספר העובדים.

ענן 365
בנוסף, ישנם מספר יתרונות פרטניים  לשירותי ענן של Office 365 אשר טמונים בעלויות הנמוכות של השירות לעומת התועלות הגבוהות של השירות – השירות ניתן בארבעה אספקטים מרכזיים: ניהול מסמכים, דואר אלקטרוני, קבצים משותפים ותקשורת אחודה – שירותים שהינם חשובים ומשמעותיים עבור כל החברות והארגונים, בכל סדרי הגודל והתחומים.

 

ייעול מערכות המחשוב בארגון בעזרת חברת נטקור

ענן 365 נמנה על אחד מאותם השירותים אשר בכוחם לייעל ולשפר בצורה משמעותית את מערכות המחשוב והתקשורת בכל ארגון.
בכדי ליהנות מכל היתרונות של שירותי ענן כמו גם שירותים רבים נוספים אשר בכוחם לייעל את העבודה ולהוזיל בצורה משמעותית את העלויות, ניתן ליצור קשר כבר היום עם חברת נטקור.


חברת "נטקור" מציעה קשת של פתרונות מתקדמים, איכותיים ויעילים ומקפידה ללוות את לקוחותיה באופן אישי ומקצועי, לכל אורך הדרך המשותפת – החברה אף מספקת שירותי תמיכה מקצועיים אשר זמינים עבור כל לקוחותיה. 

whatsapp