מרכזייה לעסק

מרכזייה לעסק זה מה דבר שכל עסק צריך כדי 'להיות בעסקים' ולא להישאר מאחור, העסק שלכם זקוק למרכזית טלפונים מתקדמת, שתאפשר לכם לתקשר עם ספקים, לקוחות, ולקוחות בפוטנציה בקלות וביעילות. וכן להיפך – שתאפשר גם להם לתקשר אתכם בצורה הקלה והיעילה ביותר. וכדי שאכן תשיגו את המטרה צריך 'מישהו' מקצועי שייתן לכם את הייעוץ והפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

אם אתם רוצים שיכירו אתכם ושיתנו בכם אמון, אתם צריכים לאפשר תקשורת טובה ויעילה, במיוחד אם אתם עסק שמייצא מוצר או שירות לחו"ל. הנגישות כיום לשוק הבינלאומי הפכה לקלה מאוד, והכניסה עסקים רבים לשוק התחרותי הבינלאומי, ביניהם עסקים קטנים ובינוניים יצרנים או מעניקי שירות. רבים מהם שואלים האם ישנם פתרונות תקשורת זולים בינלאומיים המתאימים גם לעסקים קטנים? התשובה היא – מרכזייה לעסק מבית Avaya. המרכזייה לעסק מבית Avaya מאפשרת לבנות את נפח התקשורת לפי גודל העסק, המערכת גמישה וניתן להעצים את נפח התקשורת בכל עת, בהתאם לצרכי העסק. כל זאת במחירים אטרקטיביים ובלי לשנות את התשתית הקיימת. חברת 'נטקור' מתמחה בהתקנה ותפעול של המרכזייה לעסק מבית Avaya. ניתן לחבר למרכזייה עד 1000 שלוחות וברשת יותר מ-10,000 שלוחות. היא מאפשרת להעניק שירות ללקוחות מכל רחבי העולם, ומשתלבת בקלות בתוך ארכיטקטורת הרשת הקיימת בארגון. היא בעלת מגוון רחב של יישומים מתקדמים.

מרכזייה לעסק

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

כשבוחרים מרכזיה טלפונית צריך לחשוב לא רק על הפונקציונאליות של המערכת, אלא גם על גודל התקציב שלכם ושתהייה התאמה לצרכים הספציפיים של העסק, שלא תכיל פונקציות מיותרות שאין לכם צורך בהם. ישנם חברות המוכרות מרכזיה טלפונית לעסקים שאינה גמישה – כלומר, לא ניתן להתאים אותה לעסק הספציפי. חשוב גם, כשבוחרים מרכזיה טלפונית לעסקים, לבחור במרכזיה שאינה מצריכה החלפה של תשתית התקשורת של העסק ושלא תצריך החלפת מספרי טלפון. כמו כן יש עדיפות שהמרכזייה תהייה מחוברת לאפשרות של גיבוי ואחסון בענן. מרכזיה טלפונית היא מעולה כאשר היא גמישה מבחינת גודל ושימוש בתכונות על פי צורך. ב'נטקור' מציעים מרכזיה טלפונית לעסקים שניתן להתאים את המענה לצרכים לפי גודל ואופי העסק, כמו כן אין צורך להחליף את תשתיות התקשורת של שלוחות באותה הרשת. היא מאפשרת פתרונות תקשורת רבים ומגוונים ואפשרות של שליטה מרחוק. כמו כן 'נטקור' מעסיקה צוות מומחים בהתקנה, תפעול שוטף ותחזוקת המרכזייה וכן בעלת מוקד למתן מענה טכני.

הדבר החשוב ביותר לכל אדם היא היכולת לתקשר. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסק או בארגון המעניק שירות מסוים, אם הוא לא יתקשר – הוא לא יהיה קיים. ומכאן החשיבות הרבה בתשתית תקשורת המתאימה לגודל העסק למאפייניו ולתקציב שלו. הדבר החשוב ביותר בעת פתיחת עסק הוא התקשרות עם קבלן תשתיות תקשורת טוב, המתמחה בהקמה, ניהול ותפעול התשתיות ובמתן ייעוץ להתאמה אופטימלית לצורכי העסק. קבלן תשתיות תקשורת מוצלח יודע להתאים את רשת התקשורת של העסק כך שיוכל להעביר מידע בקלות וביעילות, לשתף קבצים בין העובדים בארגון או מחוץ לארגון בשעת הצורך, וכן הקמת תשתית שתיתן שליטה והגנה מרבית על רשת מחשבי העסק – בהתאם לפעילות העסקית של הארגון. שכן כל ארגון צריך רמת אבטחה שונה בהתאם לנהלי החברה ו/או רגולציות. חברת 'נטקור' היא חברת קבלן תשתיות תקשורת מהמובילות בשוק – בידע במקצוענות ובאיכות החומרה והתשתיות שהן מספקות. בעל עסק! יש כאן בהחלט תשתית לתקשורת טובה! התקשר עכשיו ל'נטקור'.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן