מרכזיות טלפון לעסקים קטנים

זהו עידן תחרותי במיוחד בו הטכנולוגיה שמתחדשת מדי יום מקשה את התחרות על בתי העסק ודורשת מהם להיות זריזים ביותר, יעילים מאוד ועדיין לשמור על שירות ברמה הגבוהה ביותר.

עסקים קטנים לעתים נופלים בין הכיסאות בתחרות זו. זאת, מכיוון שפעמים רבות הם אינם מאמצים את הטכנולוגיה החדשה מסיבות שונות כמו עלויות כספיות גבוהות של טכנולוגיה חדשה, אי התאמה לעסק קטן אלא רק למערכות ולארגון גדולים ולעתים רק עקב מחשבה מיושנת ופחד משינוי.

פתרונות תקשורת נמצאים בכל התחומים ויכולים לעזור לעסק לבצע את עבודתו ביתר חיוניות בהתחשבות במאפייניו המיוחדים של העסק, כולל עסקים קטנים.

קטן, קטן אבל יש בו המון
עקב הגלובליזציה והשוק החופשי הנהוגים כיום גם עסקים קטנים מבצעים פעילות של תקשורת והעברת נתונים בדיוק כמו עסקים גדולים. הם צריכים להתקשר עם חו"ל, לעבוד מול קווי תקשורת רבים, פקס, מחשבים, טלפונים סלולאריים ועוד.

פתרון תקשורת אחד שיכול להתאים לעסקים קטנים לשפר את עבודתם ואת יעילות העסק הוא מרכזיית טלפון לעסקים. אמנם בשמיעה ראשונית זה נשמע מוזר, למה להם מרכזיית טלפון אם הם משתמשים רק במספר קווים בודדים? התשובה לכך היא שכיום מרכזיות טלפון לא עוסקות רק בניהול שיחות הנישאות על קווי טלפון אנלוגיים, ההתפתחות בתחום מאפשרת להן שימושים אחרים אשר יכולות להועיל לעסק קטן לא רק מבחינת התייעלות אלא גם מבחינת עלויות.

לדוגמא, המרכזיות העדכניות והפופולאריות ביותר בתחום הן מרכזיות IP. היתרון המשמעותי ביותר שמרכזיות אלו מציעות לעסק קטן הוא החיסכון בעלויות התקשורת של בית העסק. מרכזיות מסוג זה מאפשרות לקיים שיחות טלפון בעלויות נמוכות או ללא עלות כלל.

איך זה קורה? אם למשל מתקשרים לסניף אחר של העסק בארץ או בחו"ל. לדוגמא, עסק קטן בארץ המייבא סחורה מסוימת מחו"ל ועיקר התקשורת שלו היא לחו"ל, מרכזייה שכזו מוזילה עלויות באופן משמעותי שכן אין צורך בשירותים של ספקיות שיחות לחו"ל וכדומה.

בנוסף, מרכזיות אלו מאפשרות קיום של שיחות ועידה או ועידת וידאו המסוגלת להחליף את הצורך במפגש פנים אל פנים וכך לא חוסכת רק כסף אלא גם זמן יקר. המרכזיות צריכות להיות מחוברות לרשת האינטרנט ולפעול דרכה, דבר נוח למדי שכן בכל עסק כיום ישנה רשת אינטרנט שנמצאת בשימוש.

עם היד על הדופק
עסק קטן לא צריך להישאר מאחור בכל מה שקשור בקדמה, שכן קדמה זו יכולה להפוך את העסק לרלוונטי ולעזור לו הן בשירות ללקוח והן בהתנהלות הפנים.

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

מרכזיה לעסקים קטנים
מידע מקצועי

מרכזיה לעסקים קטנים

תקשורת טלפונית היא חובה לכל עסק, היום כשאומרים מרכזייה לעסק הכוונה למרכזייה מתקדמת שמחוברת כולה או בחלקה לרשת הארגונית. אנו בנטקור מתמחים בהתקנת מרכזיית טלפון

קרא עוד »
הקמת תשתיות תקשורת
מידע מקצועי

הקמת תשתיות תקשורת

אנו בנטקור גאים להציג בפניכם את שירותי הקמת תשתיות תקשורת לצד שירותי המחשוב המתקדמים שלנו. מה שמתחיל בהקמת תשתיות תקשורת לעסקים, ממשיך בשירותי מחשוב למוסדות

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
דילוג לתוכן