נטקור: גיבוי בענן | שירותי מחשוב עסקי | שרתים וירטואליים
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

מרכזיות טלפון לעסקים קטנים

זהו עידן תחרותי במיוחד בו הטכנולוגיה שמתחדשת מדי יום מקשה את התחרות על בתי העסק ודורשת מהם להיות זריזים ביותר, יעילים מאוד ועדיין לשמור על שירות ברמה הגבוהה ביותר.

עסקים קטנים לעתים נופלים בין הכיסאות בתחרות זו. זאת, מכיוון שפעמים רבות הם אינם מאמצים את הטכנולוגיה החדשה מסיבות שונות כמו עלויות כספיות גבוהות של טכנולוגיה חדשה, אי התאמה לעסק קטן אלא רק למערכות ולארגון גדולים ולעתים רק עקב מחשבה מיושנת ופחד משינוי.

פתרונות תקשורת נמצאים בכל התחומים ויכולים לעזור לעסק לבצע את עבודתו ביתר חיוניות בהתחשבות במאפייניו המיוחדים של העסק, כולל עסקים קטנים.

קטן, קטן אבל יש בו המון

עקב הגלובליזציה והשוק החופשי הנהוגים כיום גם עסקים קטנים מבצעים פעילות של תקשורת והעברת נתונים בדיוק כמו עסקים גדולים. הם צריכים להתקשר עם חו"ל, לעבוד מול קווי תקשורת רבים, פקס, מחשבים, טלפונים סלולאריים ועוד.

פתרון תקשורת אחד שיכול להתאים לעסקים קטנים לשפר את עבודתם ואת יעילות העסק הוא מרכזיית טלפון לעסקים. אמנם בשמיעה ראשונית זה נשמע מוזר, למה להם מרכזיית טלפון אם הם משתמשים רק במספר קווים בודדים? התשובה לכך היא שכיום מרכזיות טלפון לא עוסקות רק בניהול שיחות הנישאות על קווי טלפון אנלוגיים, ההתפתחות בתחום מאפשרת להן שימושים אחרים אשר יכולות להועיל לעסק קטן לא רק מבחינת התייעלות אלא גם מבחינת עלויות.

לדוגמא, המרכזיות העדכניות והפופולאריות ביותר בתחום הן מרכזיות IP. היתרון המשמעותי ביותר שמרכזיות אלו מציעות לעסק קטן הוא החיסכון בעלויות התקשורת של בית העסק. מרכזיות מסוג זה מאפשרות לקיים שיחות טלפון בעלויות נמוכות או ללא עלות כלל.

איך זה קורה? אם למשל מתקשרים לסניף אחר של העסק בארץ או בחו"ל. לדוגמא, עסק קטן בארץ המייבא סחורה מסוימת מחו"ל ועיקר התקשורת שלו היא לחו"ל, מרכזייה שכזו מוזילה עלויות באופן משמעותי שכן אין צורך בשירותים של ספקיות שיחות לחו"ל וכדומה.

בנוסף, מרכזיות אלו מאפשרות קיום של שיחות ועידה או ועידת וידאו המסוגלת להחליף את הצורך במפגש פנים אל פנים וכך לא חוסכת רק כסף אלא גם זמן יקר. המרכזיות צריכות להיות מחוברות לרשת האינטרנט ולפעול דרכה, דבר נוח למדי שכן בכל עסק כיום ישנה רשת אינטרנט שנמצאת בשימוש.

 

עם היד על הדופק

עסק קטן לא צריך להישאר מאחור בכל מה שקשור בקדמה, שכן קדמה זו יכולה להפוך את העסק לרלוונטי ולעזור לו הן בשירות ללקוח והן בהתנהלות הפנים.

מאמרים נוספים

מעטפת טכנולוגית מקיפה כפתרון תקשורת לעסק

פתרונות תקשורת לעסקים בעידן טכנולוגי בו קדמה וחידושים קורים מידי תקופה הן משמעותיים לניהול יעיל של כל ארגון או עסק שמתפתח ויכול לייעל את תהליכי העבודה

למאמר במלואו >

שירותי IT לעסקים כמעטפת מחשוב טכנולוגית

עידן הדיגיטל ומהפכת המחשוב מספקים מגוון פתרונות ומוצרים אשר מייעלים את ניהול העסקים והופכים אותו ליעיל ופשוט יותר, פתרונות אלו נקראים שירותי IT, על כך הרחבה:

למאמר במלואו >

כיצד להגן על המידע הארגוני בעזרת חברת אבטחת מידע

בעבר, אבטחת מידע בארגונים הסתכמה בתוכנת אנטי וירוס או לכל היותר ברכישת חבילת אבטחה, אך כיום התמונה שונה לגמרי. תשתיות מחשוב גלובליות הפכו למטרות מבוקשות של פורצי מחשבים ("האקרים"), במה שהולכת והופכת לסוג חדש של פשיעה. הטרור החדש הוא הטרור הווירטואלי, שביכ

למאמר במלואו >

whatsapp