מרכזיה לעסקים קטנים

תקשורת טלפונית היא חובה לכל עסק, היום כשאומרים מרכזייה לעסק הכוונה למרכזייה מתקדמת שמחוברת כולה או בחלקה לרשת הארגונית. אנו בנטקור מתמחים בהתקנת מרכזיית טלפון לעסק קטן או גדול.

המרכזיה המובילה בעולם מתוצרת AVAYA מאפשרת גידול הדרגתי מרמה של 4 שלוחות ועד מאות ואלפי שלוחות . מרכזיה טלפונית שמותאמת לעסק אינה מורכבת ומסורבלת כבעבר, בעסק שצריך מרכזיה לעסקים קטנים (מינימום 15 שלוחות) ניתן לנהל את המרכזיה בקלות רבה, אם זה עסק המעניק שירות או עסק יצרני ניתן לקבל בלחיצת כפתור דוחות וניתוחי כניסה ויציאת שיחות. כיום מרכזיה לעסקים קטנים היא מרכזיה שמחוברת לרשת הארגונית (מרכזיה מבוססת IP) שאינה דורשת התקנה מורכבת ויקרה ומתאפשרת גם על גבי שרת הלקוח, גם בענן וגם על ידי התקן פיזי מקומי. התקשורת דרכה ידידותית למשתמש, ופעולות רבות מתאפשרות על ידי אפליקציות ייעודיות. בעזרת מרכזיה שכזאת ניתן לתקשר בארץ ומחוצה לה באיכות טובה ללא תקלות וללא עלויות מיוחדות. אנו מתמחים בהקמת מרכזיה לעסקים קטנים בעלת גמישות המאפשרת התקנה בהתאמה לצרכי הלקוח, התקנה על שרת מקומי, שרת בחווה מרוחקת (ענן) , התקן פיזי ( appliance) בחצר הלקוח. נטקור מעניקה שירות למינימום 15 שלוחות – פתרונות הטלפוניה לעסקים הטובה ביותר!

מרכזיה לעסקים קטנים
מרכזיה לעסקים קטנים

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

תקשורת בין איש לרעו ובין עסק לעמיתו היא הדבר החשוב ביותר בעולם, כך התפתחה בעבר האנושות וכך היא תתפתח בעתיד. היום כשמדברים על תקשורת יעילה לעסק הכוונה היא למרכזיית טלפון לעסק, המרכזיה הטלפונית של היום היא כבר לא רק טלפון, היא מאפשרת שימוש במספר רב של אפליקציות המתממשקות אליה ומאפשרת תקשורת ישירה ומהירה עם כל מי שהעסק צריך לתקשר, אם זה לקוחות/ ספקים/ עובדים/ קולגות אשר נמצאים מחוץ לארגון. כמו כן מרכזיית טלפון לעסק אוגרת מידע חשוב לעסק באופן אוטומטי באמצעות הגדרות פשוטות ובסיסיות. בעזרת מרכזיה טלפונית ניתן כיום לתקשר עם כל גורם בלחיצת כפתור על אנשי הקשר. חבילה של מרכזיה טלפונים כוללת בתוכה גם מכשירי קצה, אוזניות, מערכת הקלטות, מערך דוחות לניתוח שיחות נכנסות ויוצאות ועוד מגוון רחב של תכונות שנותנות מענה לפי הצרכים של העסק. אנו בנטקור מספקים מרכזית טלפונים לעסקים מתקדמת ועדכנית, המאפשרת תקשורת זורמת פנים וחוץ ארגונית. אנו מתמחים בהקמת מרכזיה שתאפשר לכם להעסיק עובדים מרחוק לפי הצורך.

מרכזית avaya היא מרכזיה אמריקאית המובילה בעולם במרכזיות מבוססות IP. מרכזית avaya בדגמים החדישים שלה מאפשרת התחברות לכל סוגי הפרוטוקולים הקיימים (IP, SIP ,TDM ועוד) ואפשר לחבר באמצעותה 1000 שלוחות. חלק מהיתרונות של מרכזית avaya: אפשר לנהל את כל אחת מהשלוחות על גבי המחשב הנייד האישי, כולל העברת שיחות, קיום שיחות ועידה, לצפות ולאגור מידע על שיחות נכנסות ויוצאות, חיוג מהיר, ניתוב והקלטת שיחות ועוד, אפשר לאחסן ולשלוח הודעות לדואר האלקטרוני, המרכזיה מאפשרת לקיים שיחות ועידה עד 64 משתתפים. בנוסף, ניתן לחבר את המרכזיה לאאוטלוק ולחייג ישירות משם לאנשי הקשר השמורים באאוטלוק שלכם, אפשר לחבר טלפון סלולרי כשלוחה נוספת של העסק, וכן לקבל ולהחזיר שלוחות לכל אחת מהשלוחות ואלו הם רק חלק מהיתרונות של avaya… אנו מומחים בהתקנת והטמעת מרכזיית avaya בהתאם לצרכי העסק, נשמח לקחת חלק בייעול העסק שלכם.

שותפים עסקיים

מרכזיה לעסקים קטנים

חברת נטקור – דואגת לספק עבור לקוחותיה את פתרון התקשורת ושרותי המחשוב היעילים והמקצועיים ביותר על ידי שימוש בידע, בטכנולוגיה מתקדמת ובמעטפת אנושית, מקצועית וראויה. לחברת נטקור תעודות והסמכות מכון התקנים הישראלי

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן