כל הפתרונות הטכנולוגיים לעסק במקום אחד

גם העסקים 'הפשוטים' ביותר עודם נסמכים על פתרונות טכנולוגיים ממוחשבים. החל ממרכזייה, דרך גישה לרשת האינטרנט ועד להיבטים פרטניים העונים על צרכים משתנים רבות אבטחת מידע, מסדי נתונים, תשתית חזקה דיו לפעילות מוקד, טלפוניה, אתרי אינטרנט ועוד.

הפתרון היעיל ביותר לייעול העבודה ולשימור היכולת לקבלת פתרונות לתקלות טכניות וכן לפתרונות טכנולוגיים נוספים העונים על צרכי השעה, הוא בהסתמכות על חברה המאגדת תחתיה את כל השירותים יחדיו, ושמהווה את הבסיס לפעילות בית העסק.

בנט קור תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי מחשוב ופתרונות מתקדמים, לרבות שירותי IT ופתרונות ענן. אנו מאמינים כי באמצעות צוות מקצועי ומיומן, ניסיון רב שנים ותודעת שירות גבוהה, נוכל לאפשר לכל בעל ובעלת עסק לקבל את השירות הטוב ביותר לפעילות שוטפת ותקינה.

מגוון פתרונות לעסקים

בהיבט שירותי ה-IT, נט קור מתפעלת ומציעה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, תוך התאמה מלאה לצרכי בית העסק.

פתרונות המחשוב כוללים תקשורת, אבטחת מידע וכן היבטים טכניים ומכשור טכנולוגי המקנה לבית העסק את היכולת ליהנות מתפעול שוטף איכותי ונכון. הדבר חולש על פני פתרונות טלפוניה, רשת ואבטחת מידע, ועד למציאת פתרונות פרטניים לפריטים הנדרשים עבור עבודתו השוטפת של בית העסק דוגמת מיקרופונים לחדרי ישיבות, פתרונות תצוגה ושמע.

הקו המנחה אותנו הוא להבטיח לכל בעל ובעלת עסק את הידיעה כי ביכולתם להשקיע את מלוא משאביהם בניהול העסק והצעדתו אל עבר ההצלחה. באשר למערך הטכנולוגי, יש לכם על מי להסתמך בכל עת ועת.

פתרונות ענן לעסקים

לצד שירותי ה-IT, חברתנו מתמחה במתן פתרונות ענן החל משירותים שוטפים ועד לשירותים  מקצועיים הנדרשים לאחר פריצות ותקלות משמעותיות; היבט שלמרבה הצער לוקח חלק בשגרתם של עסקים רבים במדינת ישראל, זאת לאור גורמים עוינים שונים.

פתרונותינו כוללים תשתיות ענן המקלים על מערכת המחשוב ושמאפשרים תפעול תקלות בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם. פתרונות אחסנה וגיבוי על גבי ענן המקנים לעסק את היכולת לאחסן את קבציו באזור מאובטח אשר זמין בכל עת ומכול מקום. וכן כאמור, פתרונות המאפשרים להתאושש מכל היבט ואסון הפוקד את העסק החל מפריצה ועד לאובדן ממשי של מחשוב בית העסק כתוצאה מנזקים לרבות פריצה או שריפה.

התאמה אישית לצרכי בית העסק

פתרון כשמו כן הוא, והוא מוכרח להיות תפור למידותיו של בית העסק ולצרכיו המשתנים.

אנו בנט קור מאמינים כי אפיון מקדים ובחינת היבטיו וצרכיו של בית העסק לפרטי הפרטים, יאפשרו לנו לערוך עבורכם חבילת פתרונות מחשוב בהתאמה אישית מלאה אשר יצעידו את בית העסק אל עבר יעדיו.

בכל שאלה והתייעצות, צוות נט קור זמין עבורכם וישמח לעמוד לשירותכם. לקבלת פרטים נוספים ומידע, צרו עמנו קשר טלפוני, כתבו לנו בוואטסאפ או השאירו פניה ואנו נשמח לשוב אליכם בהקדם האפשרי.

מאמרים נוספים אשר עשויים לעניין אותכם:

מנהל אבטחת מידע
מידע מקצועי

מנהל אבטחת מידע

אם אתם צריכים תמיכה לשרתים או עזרה טכנית עם תמיכה מרחוק לשרתים או משתמשי הקצה בארגון או תמיכה וניהול אבטחת מידע לעסק שלכם פנו למוקד

קרא עוד »

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן