נטקור: גיבוי בענן | שירותי מחשוב עסקי | שרתים וירטואליים
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

חברות אבטחת מידע ותפקידיהן

הטכנולוגיה המתקדמת טומנת בחובה יתרונות רבים הבאים לידי ביטוי בייעול וקיצור תהליכים. יחד עם זאת, אותה הטכנולוגיה גם יצרה חשיפה לגורמי סיכון חדשים וכאן נכנסות לתמונה חברת אבטחת מידע.


כיום, כל החברות והארגונים עובדים בסביבות טכנולוגיות וכחלק ונהנים משירותים כגון: גיבוי בענן, אפשרות לביצוע עסקאות מקוונות ולמעשה, אפשרות לבצע את רוב הפעולות אשר בוצעו עד לפני עשור או שניים בצורה אנלוגית באופן דיגיטלי.


כאמור, העובדה שכל הפעולות והמידע הארגוני נמצא ברשת, טומנת בחובה מחד, נגישות נוחה ומקצרת בצורה משמעותית תהליכים ניהוליים, אבל מאידך, חושפת את אותם ארגונים לפשעי סייבר אשר יכולים להיות מבוצעים על ידי האקרים מכל העולם – ורק בשנה האחרונה, הוזכרו בתקשורת לא מעט מקרים על פשעי סייבר גדולים.

נטקור: חברת אבטחת מידע לשירותכם

הדרך היעילה והנכונה ביותר בה יכול לנקוט הארגון על מנת להגן על הרשתות ומערכות המידע שברשותו תהיה באמצעות פניה לנטקור חברת אבטחת מידע 

חברת "נטקור", נמנית על אחת מהחברות המובילות בתחום, כאשר לצד הגנה ואבטחת המידע, החברה מספקת עוד קשת של שירותי מחשוב ותקשורת מותאמי דרישות וצרכים בקורת גג אחת.

 

השירותים של חברת אבטחת מידע כוללים: תכנון ואפיון ראשוני של מערכות ההגנה עבור הארגון, ניהול רשתות ואבטחת מידע בפועל, ניהול סיכונים ונקיטה בפעולות אשר ייעודן לשפר ולשכלל את מערכי ההגנה, זיהוי, טיפול וניהול אירועי אבטחת מידע ומתן ייעוץ ותמיכה בכל שאלה או נושא אשר קשור לתחום אבטחת מערכות מידע.


כמובן, שבכדי ליהנות משקט נפשי בידיעה שמערכות המידע של הארגון נמצאות בידיים טובות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותה חברת אבטחת מידה ולוודא שיש ברשותה את הידע המקצועי, ההכשרה והכלים לביצוע העבודה.

קיימת אפשרות ליהנות מהיתרונות, ללא חששות:

החדשות הטובות עבור כל החברות והארגונים אשר תלויים במידה רבה במערכות המידע, הן שקיימת אפשרות ליהנות מהיתרונות של מערכות אלו ולהיות מוגנים מרוב הסיכונים.


כאמור, הדרך למקום האופטימאלי הזה, עוברת דרך "נטקור": חברת אבטחת מידע מקצועית, אשר לא שוקטת על שמריה ופועלת בכדי להגן על הארגון בצורה המיטבית מפני פשעי סייבר.

 

חברת אבטחת מידע ותפקידה

 

whatsapp