התקנת רשת מחשבים

כשאתם שואלים את עצמכם מי צריך התקנת רשת מחשבים? אתם צריכים לשאול את השאלה האם יש היום בית שאין בו מחשב? השאלה רטורית כמובן, כי את התשובה כולכם יודעים. אולם כאשר מדובר בעסק, המחשב והרשת שהוא מחובר אליה הוא בגדר חובה. על אחת כמה וכמה בתקופה הנוכחית, הפעילות במחשב היא החמצן של העסק. וכשמדברים על מחשב לעסק, העניינים מעט יותר מורכבים. עסק צריך רשת של מחשבים, עסק צריך שירותי ענן. וכדי לתפעל את המערך הזה, העסק זקוק לאיש מקצוע המתמחה בשירותי מחשוב.

התקנת רשת מחשבים זה לא דבר של מה בכך, זה דורש תכנון מקצועי, תחזוקה טובה, ולאחר מכן שירותי תמיכה והדרכה מקצועיים. ישנם כמה סוגים של רשתות מחשבים ויש צורך להתאים לכל עסק את הרשת המתאימה לצרכים הספציפיים שלו. גם בבית, התקנת רשת מחשבים היא מוצר אטרקטיבי, המאפשר למחשבים להיות מתואמים ביניהם, רשת מחשבים מאפשרת להתחיל שיעור מרחוק בחדר אחד ולהמשיך בחדר השני. האם יש הבדל ממשי בין הקמת רשת מחשבים ביתית להקמת רשת מחשבים בעסק? התשובה היא שאין הבדל מהותי, ההבדלים הם בהיקף ובגודל של הקצאת המשאבים. שכן, רשת מחשבים ביתית דורשת רוחב פס שונה, וכרטיס רשת מותאם לשימוש ביתי. כמו כן יש הבדל בתחזוקה ותפעול, מה שאומר הבדל ברמת המידע והחשיפה וברמת אבטחת המידע. התקנה של רשת מחשבים דורשת מומחיות ומקצוענות. חברת "נטקור" מתמחה בהתקנת רשת מחשבים לבית ולעסק. התקנה טובה היא התקנה שמונעת בעיות בעתיד, ובהמשך תמיכה טכנית ושירות יעיל. "נטקור" – זה בדיוק מה שאתה צריך!

התקנת רשת מחשבים
התקנת רשת מחשבים

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

אם יש לכם עסק שמעסיק יותר מעובד אחד, אתם נדרשים להעביר מידע, לשלוח ולשתף קבצים מסוימים בין העובדים, ובעצם לנהל תקשורת ממוחשבת במינימום תקלות וללא הפרעה לתפקוד הרגיל והשוטף של העסק. אם לא פתחתם אתמול את העסק, אתם וודאי מכירים את שיחות הטלפון הזועפות: "שלחתי את הטופס כבר לפני חצי שעה…", "איבדנו את הלקוח…" וכו'. בשביל לתפעל מערך מחשוב זמין ומקצועי יש צורך בחברה המספקת 'שירותי מחשוב לעסקים'. נטקור היא חברה שיש לה ניסיון רב בשירותי מחשוב לעסקים. היא מלווה את העסק משלב ההקמה של הרשת ועד לתפעול השוטף, צוות נטקור מעניק ייעוץ ואפיון לעסק, ובוחן את הצרכים הספציפיים של העסק שלכם, הצוות מלווה אתכם בייעוץ טכני לגבי מיקום ובחירת ארון התקשורת, הכבלים וכו'. לאחר מכן מעמידים לכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, והרשת המתאימה ביותר לעסק שלכם. כי שירותי מחשוב לעסקים זה עסק של מומחים!

אתם בטח יודעים היטב איך שומרים קבצים במחשב או בדיסק און קי. אולם בעסק שלכם אתם וודאי לא תרצו לעבוד ברמה כזאת. שמירת קבצים במחשב בצורה הרגילה והמסורתית, מתאימה לשימוש ביתי. אולם כאשר מדובר בעסק, אתם רוצים להתמחות בתחום שלכם, אם זה במוצר שאתם מוכרים או בשירות שהעסק שלכם מעניק. אתם וודאי רוצים לתת 100% תמורה לכסף של הלקוח ולא להתעסק בתקלות במחשב, או לבזבז את זמנכם באיתור מסמכים חשובים. כל אחד מתעסק במה שהוא טוב בו! גם אנו בנטקור רוצים להעניק לכם 100% שירות במה שאנו טובים בו – אנו מתמחים באספקה ותפעול של שירותי ענן לעסקים. מה זה שירותי ענן לעסקים? בעידן שבו אנו חיים, כל הפעילות העסקית מתנהלת דרך המחשב ורשת האינטרנט. בשליחת וקבלת מסמכים, בתקשורת מול הלקוחות, בתקשורת מול הנה"ח ובתקשורת מול גופים חוץ ארגוניים של העסק. 'שירותי ענן לעסקים' שאנו בנטקור מעניקים, כוללים אפשרויות אחסון וגיבוי קבצי ומסמכי העסק, ואפשרות להתחבר לענן, בכל מקום ובכל זמן.

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן