התקנת רשתות תקשורת

התקנת רשתות תקשורת בעסק הוא צורך ופתרון הכרחי לכל עסק כמעט שעושה שימוש בחיבור לאינטרנט. כמו התקנת נקודות חשמל בעסק, כך נחיצות הקמת רשתות מידע ואבטחת מידע לעסקים רבים. הצורך התגבר במיוחד בעידן הקורונה ובעידן שאחרי הקורונה. בתי עסק רבים עברו לעבוד בצורה של עבודה מהבית, הצורך המיידי תפס רבים מהם לא מוכנים – רבים הסתכנו והמשיכו להגיע למקומות העבודה על מנת להתחבר למערכות המתפעלות את העסק … אז מה אנחנו מציעים?

היום "תקשורת בעסק" זה לא מכשיר טלפון השוכן אחר כבוד על הדלפק ומוכן לקבל או להוציא שיחות ללקוחות. היום כשמדברים על תקשורת של העסק, יש לזה שם מעט מורכב יותר – "התקנת רשתות תקשורת". התקנת רשתות תקשורת בעסק מצריכה ידע ומומחיות בהתקנת והעתקת ארונות תקשורת, וכן ידע בחיווט רשתות תקשורת ובהענקת טיפול שוטף בתקלות רשת העלולות לצוף במהלך העבודה הסדירה והשוטפת. חברת "נטקור" מעמידה צוות מומחה ומנהל פרוייקט להתקנת רשתות תקשורת. מעבר ליעילות של הצוות ישנו פרמטר נוסף שקובע את היעילות ומונע תקלות של רשת התקשורת – הציוד שמפעיל את הרשת קובע במידה רבה את תפקוד הרשת בצורה יעילה, ללא תקלות ובמידה שתשרת את העסק שלכם במאה אחוז. חברת "נטקור" מתמחה בהתקנת ציוד אמין מבית היצרנים הטובים והמובילים בעולם. במחירים אטרקטיביים והתאמה מלאה לצרכים ולתקציב של העסק שלכם. אז אם אתם עוברים למשרד חדש, פותחים עסק או משפצים עסק קיים, ורוצים את העבודה המקצועית ביותר פנו ל"נטקור". רוצים רשת תקשורת יעילה? כדאי לכם לתקשר עם "נטקור"!

התקנת רשתות תקשורת
התקנת רשתות תקשורת

למה לבחור בנטקור עבור העסק שלך?

מקצוענות בתחום

צוות העובדים שלנו בעלי ההסמכות של היצרנים המובילים עם ותק רב

זמינות

זמני שירות ותגובה מהירים לכל תקלה בכל חלקי הארץ

חיסכון בכסף

מחירים אטרקטיביים של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

נוחות ויעילות

כל פתרונות המחשוב והתקשורת בעסק תחת קורת גג אחת

טכנולוגיה מתקדמת

פתרונות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע מבית היצרנים המובילים בעולם

יעילות וחיסכון בזמן

תחזוקה מונעת ובקרה שוטפת ללא צורך בהשבתת המערכות האירגוניות

נגיד שיש לכם עסק מצליח , העסק מונה מס' עובדים, העסק מרושת במספר רב של מחשבים המשרתים את העובדים ומאפשרים להם לתקשר ביניהם ביעילות ובקלות. עד כאן הכול טוב ויפה. אך מה קורה כאשר על אותה רשת מותקנות גם מצלמות , מרכזיה ונדרש להפריד רשתות או לטפל בתקלות רשת, ומה עם תחזוקה נכונה של הציוד האקטיבי כמו המתגים וחומת האש (פיירוול אירגוני), ומניעת בעיות בציוד מערך המחשוב? כאשר מדובר ברשת של מחשבים שכל פעולה יכולה להשפיע על כל הפעילות הממוחשבת של העסק צריך לעבוד חכם ולמנוע מקרים אלו. אבטחת מידע גם היא דבר נחוץ להתקין ויישום במערך המחשוב, לאחר מכן יש צורך בבקרה ותפעול נכון של אחסון ואבטחת המידע. אם נגדיר זאת בקיצור – נאמר שאתם צריכים שירות של ניהול רשתות ואבטחת מידע, לא די להזמין טכנאי מחשבים שירשת את המחשבים ויפנה לעיסוקיו הבאים. ניהול רשתות ואבטחת מידע דורשת מומחיות, מקצועיות ושירותי תמיכה מקצועיים ויעילים. חברת "נטקור" היא חברה המתמחה בניהול ואבטחת מידע והיא היחידה שמציעה את כל פתרונות המחשוב, התקשורת ואבטחת מידע במקום אחד.

לכל עסק כמעט, לא משנה תחום ההתעסקות שלו, יש סודות מקצועיים שלא היה מוכן לשתף עם המתחרים שלו. מה שהוא לא יודע, שאם הפעילות של העסק מתרחשת ברובה במחשב, היא חשופה לריגול מסחרי. גם אם כבר חשבתם על אבטחת מידע, לא תמיד זה יעיל, מה שהתקנתם לפני מספר חודשים – ייתכן מאוד שהוא כבר כרגע לא יעיל או פחות יעיל. כשאתם מחפשים שירות של אבטחת מידע צריך לחפש חברת אבטחת מידע שמעודכנת בטכנולוגיות החדישות ביותר, ומתעדכנת כל הזמן. מדובר במלחמה של ממש. וכמו במלחמה, מי שמנצח הוא מי שמקדים את היריב. "נטקור" היא חברת אבטחת מידע שמתעדכנת כל העת בחידושים האחרונים והיא מתמחה בהענקת שירותי אבטחה, הן בשכבת ההרשאות וההצפנה והן בהתקנת תוכנת הגנה יעילה. היא משתמשת בתקיפות "דמה" ( בדיקות חדירות )כדי לבחון את רמת ההגנה. "נטקור" היא חברת אבטחת מידע שיודעת להתאים לכל עסק וארגון, את האבטחה המתאימה ביותר לאופי הארגון. עם חברת "נטקור" אתם יכולים להרגיש בטוחים!

שותפים עסקיים

רגע...לפני שאתם עוזבים...

אנחנו מבינים שאולי אתם קצת ממהרים... תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
נעים מאוד, אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.
חייגו עכשיו דילוג לתוכן