נטקור: גיבוי בענן | שירותי מחשוב עסקי | שרתים וירטואליים
צרו קשר

תודה על פנייתכם,

נציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך טיפול

שרתים וירטואליים: גמישות ויעילות בעזרת אירוח על גבי שרת ייעודי

אם בעבר חברות בלי תעבורה גבוהה התקשו בביצוע מלאכות שונות כגון עיבוד נתונים, מהירות וכו', הרי שכיום קיים פתרון יעיל שהוא ה – VPS או שרת וירטואלי.

השוק בעולם המחשוב מציע חברות לאירוח שרתים, כאשר השירות כולל אירוח על גבי שרת ייעודי, מרכזי ויחיד. כל לקוח מקבל גישה מרחוק לשרת הייעודי באופן פרטי לשימושו בלבד. שרתים וירטואליים מעניקים יתרונות רבים אשר הבולט שבהם הינו יכולת גמישות בעבודה על האתר למגוון צרכים אישיים.

שרתים וירטואליים – פתרון אירוח המספק מענה יעיל ומשתלם 

שרתים וירטואליים מספקים מענה איכותי, יעיל ומקצועי עבור חברות ולקוחות בעלי תעבורה גדולה. אולם, גם באתרים חדשים, הרי שניתן לעשות שימוש באירוח של שרתים וירטואליים שכן מדובר בפתרון חסכוני ביותר, כאשר אירוח משותף באזור ייעודי, חוסך בעלויות וצורך שכור שרת ייעודי שם לאתר. שרתים וירטואליים מאפשרים הפעלת כמה מערכות הפעלה וירטואליות במחשב אחד, כאשר כל מערכת הפעלה וירטואלית פועלת כשרת ייעודי.

מדובר ביתרון נחוץ המאפשר ליהנות ליתרונות של שרת ייעודי וכל זאת תוך שמירה על שליטה ועלות אירוח מוזלת. שרתים וירטואליים מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת אשר מהווה שיפור לעומת סוגי אירוח אחרים עבור אתרים גדולים ובעלי תעבורה גדולה וזאת מבלי לפגוע ביכולות הטכניות. 

פתרונות תקשורת ומחשוב מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי

שרתים וירטואליים מספקים גם יכולות אבטחה בדמות שרתים פרטיים. חשוב להקפיד כי כאשר מדובר בשרת משותף, הרי שעל הלקוחות להתייחס ולהקפיד על הגדרות והוראות האבטחה וזאת במטרה למנוע פגיעה בשרת המשותף.

שרתים וירטואליים מספקים ביצועים איכותיים אשר אינם נופלים משרתים ייעודיים וחשוב לבצע תיאום ציפיות בעת הזמנת השירות במטרה להתאים את השירות לצרכי האתר הנוכחיים והעתידיים. נטקור פתרונות תקשורת הינה חברה המתמחה במתן שירותי מחשוב ותקשורת הכוללים: אינטגרציה, אפיון, ייעוץ, הטמעה וסיוע בהובלת פרויקטים.

החברה כוללת צוות מומחים בתחומי המחשוב והתקשורת בעלי ניסיון מעשי רב. החברה מספקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים למגזר העסקי וזאת בהתאמה אישית ומקצועית לצרכי הלקוח.

מאמרים נוספים

שרותי מחשוב לעסק: הבסיס לפעילות ארגונית נבונה

שירותי מחשוב עסקי היא החוליה החשובה ביותר בהקמת עסק חדש או שדרוג עסק קיים. התאמת שירותי מחשוב נכונים, עשויים לצמצם בעלויות והוצאות

למאמר במלואו >

כל מה שרציתם לדעת על שירותי IT לעסקים

את המושג IT ניתן לשמוע לא מעט בשנים האחרונות, וככל שמחשבים הופכים לחלק בלתי נפרד מניהולם של עסקים, כולל עסקים שאינם בתחום הטכנולוגיה, כך שירותי IT לעסקים הופכים להיות נחוצים יותר

למאמר במלואו >

שרתים וירטואליים: להתקדם לצורת אחסון מתקדמת

אם עד עכשיו הפתרון בו בחרו עסקים לאחסון נתונים הוא שרת יעודי- השכרת שרת הממוקם בחוות שירותים מספק לתקופת זמן מסוימת, לאחרונה ישנו ביקוש לפתרון דומה ברמה העקרונית אך שונה ברמה הטכנית: שרתים וירטואליים או VPS- virtual private server

למאמר במלואו >

whatsapp